Antalya’nın Manavgat ilçesinde aynı istikamette seyir halindeki otomobilin arkadan çarptığı diğer otomobil, yol kenarındaki mermer blok ve aydınlatma direğine çarptı. Kaza yapan otomobiller hurdaya dönerken, 3’ü yabancı uyruklu olmak üzere toplamda 6 kişi yaralandı.

ARAÇLAR HURDAYA DÖNDÜ

Kaza, Antalya-Manavgat karayolunda meydana geldi. Ömer Çiftcioğlu’nun kullandığı otomobile, aynı istikamette doğru seyir halindeki Ahmet M’nin kullandığı otomobile arkadan çarptı. Otomobil, diğer aracı 50 metre önünde sürükleyerek yol kenarında bulunan mermer blok ve betonarme aydınlatma direğine çarpmasına neden oldu. Her iki otomobilin hurdaya döndüğü kazada otomobil sürücüleri Ahmet M. ve Ömer Çiftçioğlu ile otomobillerde yolcu olarak bulunan Asronova Moxınur, Omadkhon Olımova, Albına Begalıeva ve Reyhan Doğan yaralandı. Yaralılar, 112 sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. 

Antalya’da çığlık çığlığa ev sahibinden kaçan hırsızlar polisten kaçamadı Antalya’da çığlık çığlığa ev sahibinden kaçan hırsızlar polisten kaçamadı


                 
 

Kaynak: İHA