Döşemealtı Belediye Başkanlığı görevine dün akşamüstü mazbatasını alarak başlayan CHP’li Menderes Dal, bugün de belediye binası önünde halk buluşması gerçekleştirdi. 

CHP’DEN BAŞKAN DAL’A BÜYÜK DESTEK 

Belediye binası önünde halka seslenen Menderes Dal, “Kolları sıvadık, şimdi çalışma zamanı” diyerek yeni döneme start verdi. Başkan Dal’ı CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Antalya milletvekilleri Aliye Coşar, Cavit Arı ve Sururi Çorabatır, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz, Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot, il ve ilçe yöneticileri, eski belediye başkanları ve milletvekilleri ile Döşemealtılı hemşehrileri yalnız bırakmadı. 

Menderes Dal Göreve Başlama Töreni Belediye Önü

Menderes Dal Belediye Önü Eşi Ile Halkı Selamlama

MAKAMINDA TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Belediye binası önündeki törenin ardından Başkanlık makamına çıkan Menderes Dal, burada tebrikleri kabul ederek, günün anısına misafirleri ile fotoğraf çektirdi. İlk kez belediye binasına çıktıklarını söyleyen onlarca Döşemealtı sakini ile tek tek ilgilenerek fotoğraf çektiren Dal, “Belediyenin kapısı herkese açık olacak. Döşemealtı sakinleri eşit hizmet alacak. Temiz, dürüst bir belediyecilik yapacağız” dedi. 

Menderes Dal'a Hayırlı Olsun Nail Kamacı Ve Heyet

BAŞKAN DAL, İLK KARARA İMZA ATTI

Mazbatayı dün alan ancak mesai bitimi olması sebebiyle belediye binasında kısa bir süre kalan Menderes Dal, bugün makamına geçerek ilk karara da imza attı. Döşemealtı Belediye Meclisi üyelerini toplantıya çağıran karara imza atan Dal, “Döşemealtı’na hayırlı bir başlangıç olsun. Kısa sürede belediye meclisini toplayıp komisyon seçimlerini yaparak hemen çalışmaya başlayacağız.” dedi. 

Menderes Dal Ilk Karar Imza 2BAŞKAN DAL’A AİLE DESTEĞİ 

Başkan Dal’ı, başkanlık makamındaki tebrikleri kabulü sırasında ailesi ve yakın dostları da yalnız bırakmadı. Dal’a eşi Şefika, kızı Defne ve oğlu Halil Deniz de eşlik ederek misafirle fotoğraf çektirdi.

Menderes Dal Makamda Çekirdek Aile

Menderes Dal Geniş Aile Makam

Menderes Dal Yakın Çalışma Arkadaşları Makam

Menderes Dal Rasim Gündüz Makamda

Menderes Dal Makamda Misafir Ağırlama

Muhabir: ZEYNEP CEMRE ŞAHİN