Sabah Gazetesi’nden Tuba Kalçık’a konuşan Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'nun "Ablam da benimle aynı kaderi paylaşıyor. Onun babası da medya dünyasından ünlü bir isim" şeklindeki sözleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Nebioğlu’nun sözünü ettiği kişinin Uğur  Dündar olduğu iddia edildi. 

"ABLAMIN BABASI DA ÜNLÜ BİR İSİM"

Sabah Gazetesi’nden Tuba Kalçık’a konuşan Duygu Nebioğlu, "Ben annemi bulmak istiyorum, bunun için Müge Anlı'dan yardım talep ediyorum. Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor. Yakında tüm Türkiye öğrenecek. Bu konuya dair daha fazla konuşamam. Annem de galiba bu davanın sonucunu bekliyor. Dava sonuçlanınca ortaya çıkacak diye düşünüyorum. " dedi. Nebioğlu’nun bu sözleri magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. 

İlgili İçerik: Metin Akpınar Kaç Çocuğu Var? Kızı Nasıl Ortaya Çıktı? Metin Akpınar Eşi Kim?

Yusuf Güney Astral Seyahat mi Yapıyor? Olayı nedir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında? Yusuf Güney Astral Seyahat mi Yapıyor? Olayı nedir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

O KİŞİ UĞUR DÜNDAR’MIŞ

Nebioğlu’nun Tuba Kalçık’a bahsettiği kişinin ünlü gazeteci Uğur Dündar olduğu anlaşıldı. Haberin sosyal medyada yaygınlaşmasının ardından X hesabından bir açıklama yapan Uğur Dündar, Nebioğlu’nun ablasının babalık davasını doğruladı ancak Adli Tıp Kurumu'nun tartışmayı bitiren raporunun çıktığını söyledi.  

DAVAYI DÜNDAR DA DOĞRULADI

Uğur Dündar, X hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bugünkü bir gazetede hakkımda babalık davası açıldığı ve Haziran ayında karara bağlanacağı açıklanmış. Bugüne kadar mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduk ve hep sustuk. Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim: Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son sözü söyleyecek kurum olan Adli Tıp Kurumu da incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti. Benim ve Avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır... Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” 
 

Muhabir: MUSTAFA KOÇ