Muğla'nın Fethiye ilçesindeki bir evde meydana gelen tüp patlaması sonucu bir kişi ağır şekilde yaralandı. Patlamanın ardından Karagözler Mahallesi yolu üzerinde güvenlik önlemleri alındı. 

MUĞLA’DA TÜP PATLADI 

Olay, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Karagözler Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan bir evde, saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Evde bulunan mutfak tüpü henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü patladı. Patlama sonrası çevredeki vatandaşlar 112 Acil Çağrı Merkezi'nden yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

1 KİŞİ AĞIR YARALANDI  

Patlama sonrası evde çıkan yangın itfaiye tarafından kontrol altına alındı. O esnada evde bulunan ve ağır şekilde yaralanan U.P., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilen yaşlı adamın tedavisinin sürdüğü öğrenildi. 

OLAY YERİNDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI 

Olay yerine Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş ve Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu da gelerek, yangın ile ilgili bilgi aldı. Patlamanın ardından Karagözler Mahallesi yolu üzerinde güvenlik önlemleri alındı. 


                                     
 

Kaynak: İHA