Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Geçici Aday Listesi yayınlandı! Aday listesinde kimler var? Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Geçici Aday Listesi yayınlandı! Aday listesinde kimler var?

Cumhuriyet Halk Partisi MYK ve PM toplantılarında alınan karar doğrultusunda Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilen Muhittin Böcek, Antalya Havalimanında coşkuyla karşılandı. Böcek ve beraberindeki heyet daha sonra CHP İl Başkanlığı önünde düzenlenen programda konuştu. Böcek, burada yaptığı konuşmasında uğradığı ihanete dikkat çekti. 
BİRLİK VE BEREBARLİĞE VURGU YAPILDI
CHP Antalya İl Başkanlığı önünde düzenlenen programda ilk sözü İl Başkanı Nail Kamacı aldı. Kamacı konuşmasında birlik ve beraberliğe dikkat çekti.

“Parti Meclisimizin aldığı karar nihai karardır. Bu saatten sonra yapmamız gereken tüm aday adaylarımızla birlikte Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerimizde başarı hedefli çalışmalara imza atmaktır. Bu nedenle küskünlüğe yer yok hep birlikte çalışacağız” diye konuştu. 

Böcek1
SİTEM ETTİ
Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Muhittin Böcek, parti il binasında düzenlenen programda sitem dolu sözlere imza attı. Tüm Antalya olarak 31 Mart seçiminde başarıya imza atacaklarını dile getiren Böcek şu açıklamalarda bulundu:
“Belediye başkan adayı gösterildiğim ilk günden bu yana bana bu görevi layık gören merhum Mesut Yılmaz, Deniz Baykal ve akabinde önceki dönem genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile bugün Genel Başkanımız Özgür Özel’e teşekkür ediyorum. Belediye başkanı seçildiğimiz ilk gün verdiğimiz sözlerin tamamını hatta fazlasını yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar ihaneti gördüm, çamur attılar atmaya devam edecekler. Ne olursa olsun biz Antalya’mız için çalışacağız ve hep birlikte başaracağız.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER