Muratpaşa Belediyesi'nin, doğal güzelliklerle bezeli falez sahil bandında düzenlediği 'Falez Dinletileri' adlı yaz konserleri serisi, Prof. Dr. Erdal İnönü Kent Parkı'nda başladı. Yaz boyunca her Perşembe saat 20.00'de devam edecek olan dinletiler, hem yürüyüş ve bisiklet yolları, hem de parkları, belediye işletmesi olan kafe ve plajlarıyla bütünlüklü bir yaşam alanına dönüştürdüğü yaklaşık 5 kilometrelik sahil bandında sizleri bekliyor.

MÜZİKLE YENİDEN ŞEKİLLENEN KENT YAŞAMI

Muratpaşa Belediyesi'nin vizyonuyla, yaklaşık 5 kilometrelik bu alanda, yaz boyunca her perşembe gerçekleştirilecek olan konserler, kenti müzikle yeniden şekillendiriyor. Kafe ve plajlarıyla bütünlüklü bir yaşam alanı sunan Muratpaşa'nın falezlerinde, yaz aylarında yerli ve yabancı turistlere de müzik dolu anlar vaad ediyor.

"Müziğin, doğanın ve denizin bir araya geldiği bu benzersiz deneyimi kaçırmayın."

KONSERLER BAŞLADI: GRUP ANATOLIA SAHNE ALDI

'Falez Dinletileri' adıyla başlayan serinin ilkinde, etkileyici performanslarıyla bilinen Grup Anatolia sahne aldı. 25 dönümlük bir alana yayılan ve kent ışıklarına karşı doyumsuz bir manzara sunan parkta, gelenler minderler üzerinde müziğin keyfini çıkardı. Müzik ve doğanın birleştiği bu büyülü atmosfer, ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

HER PERŞEMBE YENİ BİR DİNLETİ

Yaz boyunca her perşembe 20.00'de düzenlenecek olan Falez Dinletileri'nde, farklı müzik gruplarının performanslarına tanık olacak, kentin atmosferi ile müziğin büyüleyici uyumunu yaşayacaksınız. Peki siz, bu unutulmaz deneyimi kaçırmak istiyor musunuz?