Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen ilkokul ve ortaokul öğrencilerine 2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı için ‘Destek Eğitim Kursları’ kayıtlarının başladığını duyurdu. 

DESTEK EĞİTİM KURSLARI

Öğrencilerin okul derslerine yardımcı olmak ve akademik başarılarını artırmak amacıyla Kepez Belediyesi, her eğitim ve öğretim döneminde destek eğitim kursları düzenliyor. Kepez Belediyesi, 2024-2025 eğitim ve öğretim döneminde destek eğitim kurslarından yararlanmak isteyen öğrenciler için kayıtların başladığını duyurdu. 

ÖĞRENCİLERİN SINAV KAYGILARI AZALACAK

Kepez’in farklı noktalarında ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen kurslar da alanında deneyimli eğitimciler görev yapıyor. Destek eğitim kursları öğrencilerin konuları daha iyi anlamalarına ve öğrenme süreçlerini hızlandırmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca, bu kurslar sayesinde öğrenciler sınav kaygılarını azaltarak daha özgüvenli bir şekilde sınavlara hazırlanma imkanı buluyor. 

BİLGİ ALMAK YA DA KAYIT YAPTIRMAK İÇİN 

Kepez Belediyesi’nin eğitim kurslarına kayıt yaptırmak veya detaylı bilgi almak isteyenler belirtilen adreslere gidebilir ya da telefondan arayabilir bilig alabilir. Kursların adresleri ve telefon numaraları:

  • Sütçüler Osmangazi Semt Konağı’nın (361 51 91) , 

  • Şafak Orhan Gazi Semt Konağı  (226 10 26), 

  • Amir Ateş Semt Konağı (332 11 12), 

  • Varsak Adnan Menderes (417 27 04), 

  • Barış Kurs Merkezi (325 69 61) 

Kaynak: Kepez Belediyesi / Bülten