Karayollarında 17 Nisan hangi yollar kapalı? Manisa-Turgutlu istikametine dikkat! Karayollarında 17 Nisan hangi yollar kapalı? Manisa-Turgutlu istikametine dikkat!

Netflix'in izlenme sürelerine dayanarak hazırladığı haftalık (20-26 Kasım 2023) Top 10 film listesini yayınladı. Listenin zirvesinde; Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u 13 yıl sonra yeniden bir araya getiren yapım 'İstanbul İçin Son Çağrı' bulunuyor.

10. ÜNLÜ STİLİSTİN GİZEMLİ ÖLÜMÜ

 Ünlü bir stilistin cesedi annesininkinin yanında bıçaklanmış halde bulununca, genç bir dedektife olayı çözmesi için 20 gün verilir. Gerçek olaylardan esinlendi.

9. ŞARKINI SÖYLE 2

2016 yapımı Şarkını Söyle'nin devam filmi, gerçekleştirdikleri şovlarla yerel bir başarıya ulaşan Buster Moon ve arkadaşlarının, gözlerini daha büyük bir amaca dikip büyük bir sahne olan Crystal Tower Tiyatrosu'nda yeni bir şov düzenleme çabalarını anlatıyor.

8. THE KILLER

Bir suikastçı, hedefini kıl payı ıskaladığı önemli bir görevin ardından, kişisel olmadığını iddia ettiği uluslararası bir intikam avıyla işverenlerine ve de kendine savaş açar.

7. HAYATIMIN EN İYİ NOEL TATİLİ

Bir dizi koşul, Charlotte ve kocası Rob'u yıl sonu kutlamaları için Jackie ve kocası Valentino'ya götürünce Charlotte, eski arkadaşının "mükemmel" hayatının bu kadar gerçek olamayacağını kanıtlama fırsatını yakalar. Ancak Charlotte, Jackie'nin maskesini düşürme arzusuyla iki ailenin Noel'ini neredeyse mahvedecektir.

6. DAWN OF THE PLANET OF THE APES

"Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti"nde genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Caesar'ın kaçışının üzerinden on sene geçmiştir. Genetik evrim geçirerek daha da zekileşen Caesar, kendisi gibi oldukça akıllı olan diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Caesar'ın önderlik ettiği bu maymunlar 10 yıl öncesinde yayılan ölümcül bir virüs salgınından kurtulmayı başaran bir grup insanla karşı karşıya gelir. Ve her iki türün de tek bir amacı vardır, yeni dünya düzenini oluşturan ve söz sahibi olan tür olmak.

5. YENİ ZENGİNLER

Para sıkıntısı çeken bir dolandırıcı, kripto para zengini bir kadınla yakınlaşır. Acaba kadın, adamın hayallerindeki kurban mıdır yoksa dolandırıcı dolandırılmak üzere midir?

4. MAYMUNLAR CEHENNEMİ: SAVAŞ

Caesar ve onun liderliğindeki maymunlar, acımasız Albay'ın yönettiği insan ordusuyla büyük bir çatışmaya zorlanır. Maymunların hayal edilemez kayıplarından sonra Caesar, karanlık içgüdüleriyle mücadele eder ve türünün intikamını almak için kendi efsanevi macerasına başlar.

3. CANAVAR AVCISI

İnsanların çok çeşitli büyük ve vahşi canavarlarla bir arada yaşadığı Yeni Dünya'da, bir Avcı, bu güçlü yaratıkları avlamak ve öldürmek için eğitilmiş bir savaşçı, gemileri, boynuzlu bir yeraltı canavarı olan Diablos tarafından saldırıya uğrayınca ekibinden ayrılır.

2. LEO

Yaşlı bir kertenkele olan Leo, arkadaşı kaplumbağa ile birlikte yıllarıdır bir sınıfta bulunan teraryumda mahsur kalmıştır. Yaşamak için sadece birkaç yılı kaldığını öğrendiğinde Leo, hayatı deneyimlemek için kaçmayı planlar. Ancak bu sırada huysuz bir öğretmen ve öğrencilerinin sorunlarına kapılır.

1. İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları.

Kaynak: karar.com.tr