Seçim takvimine göre, siyasi parti ilçe başkanlıkları, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği seçimlerine ait aday listelerini, 20 Şubat günü saat 17.00'ye kadar tanınan sürede ilçe seçim kurullarına teslim etti. Büyükşehir belediye başkan aday listelerini ise il başkanlıkları il seçim kurullarına iletti. Bağımsız adaylar da başvurularını il ve ilçe seçim kurullarına yaptı. Seçim takvimine göre, bundan sonraki süreçte siyasi partiler aday listesindeki eksiklikleri 22 Şubat'a kadar tamamlayabilecek. Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri 23 Şubat'ta ilan edilecek, aynı gün listelere itiraz süresi başlayacak. Kesin aday listeleri 3 Mart'ta açıklanacak. Antalya merkezde bulunan 5 ilçe dahil il genelinde 19 ilçede AK Parti, CHP ve MHP başta olmak üzere siyasi partiler belediye meclis üyesi aday listelerini YSK il ve ilçe seçim kurullarına teslim etti. Antalya'nın 19 ilçesindeki belediye meclisi aday listelerini sizler için derledik. İşte detaylar...

CHP ANTALYA BELEDİYE MECLİS  ÜYESİ ADAYLARI 

CHP Akseki Belediye Meclis Üyesi Adayları

Ahmet Yılmaz, Mehmet Ali Özel, Hakan Çobanoğlu, Mustafa Erdoğan, Mehmet Duran, Kemal Başgör, Adem Çetin, Mustafa Öztaş, Özgür Dönmez, Emine Çoban, Hasan Soylu

Kontenjan: Erdoğan Erdoğan

CHP Aksu Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Rıza Maden, Yusuf Kumbul, Hasan Çelik, Mevlüt Uludağ, Mevlüt Erdem, Mehmet Coşkun, Arif Bülbül, Mehmet Alptekin, Bülent Şahin, Hüseyin Çelik, Mustafa Ceylan, Soner Erboğa, Yaşar Karakartal, Abbas Can, Gökhan Demir, Ufuk Arınç, Onur Gönül, Hüseyin Ekici, Mehmet Uysal, Uğur Tunçkol, Esat Kılıç, Hüseyin Erçin

Kontenjan: Mustafa Oruç, Mehmet Altay, Harun Hor

CHP Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Utkan Hasan Eminoğlu, Hasan Can Kamburoğlu, Mahmut Köse, Sadık Dizdaroğlu, Ahmet Top, Nazmi Zavlak, Halime Ceylan, Engin Alataş, Ali Yardım, Haydar Uyar, Ayhan Baysal, Ufuk Aras Solmaz, Mustafa Eroğlu, Ayhan Doğru, Şahin Ararat, İrem Yunusoğlu, Halil Durusoy, Asrın Ateşoğlu, Hüseyin Kaya, Ali Taşlı, Burcu Yorulmaz, Hasan Sağlamer, Ali Ekber Dedeoğlu, Talat Demir, Mustafa Yüksek, Fatma Gök, Tevfik Sipahioğlu, Samet Sayar, Bilal Başpınar, Ayşe Ayan, Celal Berk Gödüç, Ali Uysal, Şükrü Bingöl. Kontenjan: Abdurrahman Açıkalın, Murat Levent Koçak, Hasan Servet Ünlü, Faruk Konukçu

Kontenjan: Abdurrahman Açıkalın, Murat Levent Koçak, Hasan Servet Ünlü, Faruk Konukçu

CHP Demre Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Nihat Karayel, Recep Avcı, Fevzi Durdemir, Bilal Karacaoğlu, Yılmaz Çil, Hatice Yılmaz, Durdali Keskin, Fatih Kıtıl, Osman Altan, Fikri Kolak, Mehmet Kıvrak, Recep Karatürkmen, Mehmet Özdemir

Kontenjan: Recep Karatop, Murat Özek

CHP Döşemealtı Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Meclis üyelikleri: Süleyman Tursun, Metin Yaraşçı, Ramazan Altun, Mustafa Kaya, İsmail Gök, Mehmet Arif İnce, Hikmet Altundağ, Ramazan Çaksen, Özgür Gökoğlu, Durkadın Bora, Onur Çot, Mehmet Arısoy, Arif Arıca, Ali Mıh, Rıfat Zengin, Ömer Özmen, Tuğba Güzel Aksoy, Ayşe Çakıcı, Türkan Oya Şengül, Süleyman Acar, Görkem Tosun, Özkan Özkaya 

Kontenjan: Mehmet Kula, Mehmet Özkaya, Ömer Kıvrak

CHP Elmalı Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Mehmet Tufan, Ziya Aktaş, Gülşen Arı, Mustafa Demir, Üzeyir Altın, Tarık Onur Can, Şakir Aksoy, Hüseyin Erdemci, Hüseyin korkmaz, Abdülrezzak Üdül, Salih Altıntaş, Cihat Çakır, Hasan Şükrü Asutay

Kontenjan: Hasan Aydın, Fatih Altıntaş

CHP Finike Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

İsmail Şentürk, Mehmet Ali Çobanoğlu, Yücel Yücesan, Süleyman Dırman, Özgür Atıcı, Salih Dönmez, Ömer Özdemir, Osman Çobanoğlu, Naim Topacan, Caner Ayyıldız, Emin Ertuğrul, Arif Ertuğ, Salih Öner, Vecihi Karabay, Osman Erten, Hami Yıldız, İbrahim Çiftçi, Fedai Çevik, Salih Karakaş, Pelin Ezgi Yücel Yalçınkaya, Semih Alpaslan, Uğur Cılbız

Kontenjan: Sıdıka Gökyar Kızılca, Ali Bağrıyanık , Volkan Aydıner

CHP Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Ulaş Özgen, Zafer Tan, Ümit Çelik, Zahide Gizem Çelik Aslan, Ali İhsan Yılmaz, Abdulkadir Tuncer, Emre Polat, Abdullah Sayın, Cumhur Uğur, Onur Demir, Kemal Yılmaz, Kerim Çetin, Serap Sarıyıldırım, Abdullah Doğan, Doğan Çelenoğlu, İlke Kalaycı, Ahmet Yaman, Nuran Maden, Ahmet Yılmaz, Selahattin Güven, Ahmet Arslan, Mustafa Sönmez

Kontenjan: Necdet Ali Şirin, Ali Yıldız, Serkan Özkurt

CHP Gündoğmuş Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Hüseyin Avni Akıncı, Erhan Fişne, Nedret Uygur, Fatma Özmen, Abdullah Demirel, Bayram Ulusoy, Mehmet Ali Örs, Fatma Demir

Kontenjan: Hasan Hüseyin Arslan

CHP Finike Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

 İsmail Şentürk, Mehmet Ali Çobanoğlu, Yücel Yücesan, Süleyman Dırman, Özgür Atıcı, Salih Dönmez, Ömer Özdemir, Osman Çobanoğlu, Naim Topacan, Caner Ayyıldız, Emin Ertuğrul, Arif Ertuğ, Salih Öner, Vecihi Karabay, Osman Erten, Hami Yıldız, İbrahim Çiftçi, Fedai Çevik, Salih Karakaş, Pelin Ezgi Yücel Yalçınkaya, Semih Alpaslan, Uğur Cılbız

Kontenjan: Sıdıka Gökyar Kızılca, Ali Bağrıyanık, Volkan Aydıner

CHP İbradı Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Hüseyin Kuyucu, Ömer Kocakulak, Mehmet Topçuoğlu, Şükrü Sacit Yılmazsoy, Zehra İldaş, Faruk Mesut Yörür, Ahmet Dülek, Gülay Diri, Sami Demircioğlu, Hakan Ülker, Yılmaz Siyavuşoğlu, Gülsüm Köleoğlu, Mehmet Cebeci, Cihan Dönmez, Erdem Kahya, Utku Gülçelik, Engin Dülek

Kontenjan: Özcan Balcı

CHP Kaş Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Aşkın Yenier, Şükrü Koçak, Halilibrahim İğli, Adil Arslan, Hacer Bilgiç, Uğur Ünal, İsmail Şah Yılmaz, Cihan Karagül, İbrahim Nişancı, Mehmet Çotur, Mehmet Kocaer, Cemil Tufan, Uğur Güncan, Sercan Gürler, Mehmet Kavak, Yılmaz Acar, Munise Atalay, Şükrü Yıldız, Tunahan Karaman, Himmet Avcı, Ramazan Erdil, Bircan Çocuk.

Kontenjan: Erkan Demirci, Halil Arıkan, Recep Sarıca

CHP Kemer Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Mustafa Bilici, Mehmet Akın, Emin Gül, Ali Rıza Akar, Hüseyin Çelik , Sezai Cansın Efir, Sema Özdemir, Halit Canevi, Uğur Keskin, Yıldıray Özen, Tülay Kara Aydoğdu , Durmuş Yalçın Kahraman, Murat Çaçan 

Kontenjan: Semih Top, Mustafa Çelik

CHP Kepez Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Nilüfer Deveci, Rüştü Peker, Büşra Özdemir, Emin Akçay, Adnan Kabaağaç, Gökhan Yılmaz, Barış Şenyurt, Selçuk Koçnebioğlu, Hüseyin Tatar, Melek Çoban, Ahmet Paksoy, Mazlum Yücel, Mahmut Taş, Yılmaz Yıldız, Veli Yılmaz, İzzet Çeliktürk, İlknur Gülümser Solmaz, Hasan Sarı, Erdoğan Yarbaş, Berna Polat, Emre Atmaca, İbrahim Velican, İbrahim Karakaya, Halil Güneş, Aliriza Kayseri, Salih Yetkin, Muhammet Say, İlyas Ekin, Filiz Traş, Özgür Çamlıdağ, Gamze Solak, Hasan Gürel, Ceyhun Çamlıdağ, Nurten Şahiner, Gamze Seda Üvacin, Yusuf Ziya Büyüksütçü, Saadet Coşar, Rabia Ormantepe, Aynur Baykal, Seher Şanlı

Kontenjan: Refik Emre Alptekin, Özcan Özalp,İbrahim Yılmaz, Ahmet Şahin, Mesut Emrah Yıldırımlar

CHP Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Osman Sert, Hür Diren Dağ, Ahmet Aydın, Hasan Akkoyun, Veysi Akgül, Nurten Erener, Hasan Kiraz, Özlem Şahin, Deniz Fırat Budak, Ali Meriç Kiraz, Hanife Aldemir Efe, Eren Doğanyiğit, Mahmut Aba, Evrim İşeri, Servet Taşlık, Cafer Sığırtmaç, Bora Fidangül, Gülşen Sönmez,  Murat Cihantimur, İbrahim Çoban,  Levent Yiğiter, Ercan Altun,  Şükran Kayrak,  Fatma Durmuş,  Saniye Laçin, Haydar Yıldırım, Rabia Dilara Yasak, Barış Burcu 

Kontenjan: Müge Gezginci Ünsal, Veysel Akar, Ozan Demir

CHP Kumluca Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Kerem Kaya Turan, İsmail Başar, Uğur Ay, Ali Uluşar, Ozan Sarıkeçili, Abdullah Gökçel, Hüseyin Kütük, Hasan Deniz, Halime Orhan Bacaksız, Murat Töngüçlü, Emin Korkmaz, Bülent Uysal, Uğur Yılmaz, RamazanaAydın Ulusoy, Ali Altıntaş, Duygu Altıntaş, Mustafa Üstboğa, Murat Dündar, Halil Karaca, Hamide Aytekin, İlhami Demir, Halit Uysal

Kontenjan: Ali Can Üge, Ferah Naz Kancı Karaköse, Zakire Algül Şeşen

CHP Manavgat Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Gülsüm Özer, Mehmet Burak Çeker, Ayşe Zehra Akın, Seval Öz Özgenç, Özlem Tarakçı, Mehmet Çevik, Hüseyin Sırcan, Mehmet Çiçek, Emine Sema Çağlar, Mehmet Engin Tüter, Hayri Okutan, Mustafa Öztürk, Burak Mutlu, Mustafa Kemal Dönmez, Osman Coşar, Levent Arslan, Mehmet Doğan, Kasım Küçükkaya, Halil Ünal, Mustafa Emek, Ali İhsan Kılınç, Selma Bülbül, Adil Baybuğ, Mesut Tok, Barış Çakmak, Kübra Sarıkaya, Süreyya Karaosmanoğlu, Ertan Aysal, Ümmü Doğan, Akif Karakaya, Ahmet Koyak, Mustafa Keçer, Fatmaana Uyanık

Kontenjan: Nazmi Gündüz, Ahmet Tosak, Ahmet Uslu, Hacer Keçer Karakoç

CHP Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Erkan Çelik, Taylan Şanlı, Bayram Ali Çeltik, Önder Kurnaz, Mithat Aras, Gülen Ercan, Ferhat Cemtosun, Battal Erdoğan, Mustafa Düzenli, Orhan Aykaç, Özgür Taylan Budak, Nuran Yılmaz, Hüseyin Erşin, Bülent Büber, Murat Öztinar, Ramazan Diremler, Murat Kaya, Nermin Korkut, Zühtü Şahin, Mümtas Köse, Ufuk Çiftci, Ercan Akbulut, Hüseyin Öztaş, Belgizar Burcu,  Ömer Gilan, Namık Karasu, Hakan Kutlu, Eylem Sönmez, Görkem Durmaz, Ali Aybar, Adnan Tezgel, Tuncay Kara, Gülminaz Bakkal, Yener Altıntaş,  Mustafa Kemal Dolanay, Naz Wiessner, Mustafa Ergin,  Ali Ekrem Yıldırım, Ramazan Kerem Önsay, Durmuş Ali Kapşır 

Kontenjan: Erdal Yayıcı, Murat Emre Sarı, Canan Keleş, Sarper Dermut, Yılmaz Altun

CHP Serik Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Ergüven Yılmaz, Mehmet Balık, Halil Demir, Ayşegül Yılmaz, Mümine Tanrıverdi, Ahmet Anıl, Cemal Akbaba, Rafet Yıldırım, Hüseyin Akın, Mümine Solak Gödek, Ceyhun Ceyhan, Mustafa Kök, Adem Aktaş, Mehmet Küçükkurt, Ata Ünal, Şükrü Akkaya, Candan Aydın, Mehmet Koca, Murat Ali Keleş, Nuh Duman, Ali Püseli, Ayhan Sezer Temiz, Gülhan Yıldız, Osman Nuri Top, Hasan Balık, Mehmet Ali Kocabıyık

Kontenjan: Emrah Akbaba, Ali Doğan, İbrahim Akın

AK PARTİ - MHP (CUMHUR İTTİFAKI) ANTALYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI 

AK Parti Aksu Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Mehmet Mekik, Metin Büyükkalay, Süleyman Kıncı, Mustafa Kara, Veli Atik, Hakkı Pesen, Galip Saygın, Hakan Yıldırım, Veli Akbaba, Abdurrahman Çelik, Mevlüt Uyar, Hüseyin Metin, Süleyman Avcı, Cengiz Yılmaz, Bekir Evran, Zekeriya Dönmez, Muzaffer Şafak Şile, Adnan Oğuzhan Şenel, Zeki Güleş, Emrah Ekinci, İbrahim Bahar, Bilal Kütük  

Kontenjan: Mehmet Akif Ordu, Saide Karataş, Selahattin Şen

MHP Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Hüseyin Güney, Alaaddin Işık, Ali Şahin, Alper Birer,  Ayşe Yakar Anılgan, Kenan Ersoy, Abdullah Öztürk, Muammer Özbudak, Kayhan Balta, Meliha Aras Erdoğan, İbrahim, Erkan Cebeci, Emine Şeker Bayırlı, Baran Demiral, Mustafa Tuna, Orhan Maraşlıoğlu, Mehmet Ali Atalayoğlu, Yücel Turan, Mehmet Özal Gökçe, Mehmet Babaoğlu, Ayşe Arabalıoğlu, Mustafa Demirel,  Hüseyin Uyar, Ali Avara, İlhan Karataş,  Muzaffer Şenol, Emrah Ünal, Emine Şahin, Mehmet Dereli,  Muhammet Şamil Nergiz, Zülfiye Kültür, Metehan Taşdemir,  Hüseyin Çekiç 

Kontenjan: Fevzi Alaettinoğlu, Tunahan Kasapoğlu,  Nuri Tokuş,  Ali Orkan

MHP Demre Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Orhan avcı, Mehmet Tok, Hüseyin Mert Matar, Mustafa çoban, Sait Kıyak, Fatoş Tokgöz, İrfan Sertbaş, Murat Tül, Evren Soral, Ramazan Kıvrak, Selahattin Kaya, Durali Düngüllü, Nursade Yıldırım 

CHP 74 yıl sonra pehlivanlar diyarına döndü CHP 74 yıl sonra pehlivanlar diyarına döndü

Kontenjan: Feyyaz Çetin, Ömer Karakehya

AK Parti Döşemealtı Meclis Üyesi Adayları:

Tuğba Er, Özgür Daban, Ömer Saçkan, Feridun Öztürk, Hüseyin Tekeli, Şükrü Altun, Muhsin Küçükbaşkan, Mustafa Karataş, Osman Demir, Metin Erdoğ,Nur Yalın Ateş,  Ali Ekici, Mehmet Durmaz, Habibe Demir, Ali Yalçınkaya, Mehmet Özdemir, Mehmet Yalın, Oğuz Demirağ, Hatice Akyüz, Ebru Özrahat, Mehmet Uslu, Taner Kaya

Kontenjan: Alper Kaşlı, Mehmet Aktepe, Ali Osman Bahşi

AK Parti Elmalı Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Haluk Altunkaya, Süleyman Öztürk, Esra Erol, Ramazan Kaya, Fatih Ekici, Ziya Kıvrak, Erdal Kurt, Mesut Akgün, Salih Akdeniz, Süleyman Aslan, Fatih Akkuzu, Talha Öztürk, Coşkun Şık

Kontenjan: Ali Özekoğlu, Mehmet Aktaş

MHP Finike Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Salih Korkmaz, Ali Çoban, Recep Özkaya, İsa Erol, Salih Akdeniz, İlyas Kansu, Raif Ünal, Tuğba Kiriş, Ahmet Cabbar, Zekeriya Aydın, Sevda Nur Aytekin, Ali Türkkot, Erdem Akdağ, Selim Turgut, Özcan, Kemal Berberoğlu, Muhammed Altıntepe, Eser Özyurt, Ali Altıntaş, Ali Güray Sarı, Uğur Erdoğan, Hüseyin Özdemir.
Kontenjan: Necmettin Nazl, Mehmet Ali Yalçı, Hasan İlboğa.

MHP Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Numan Terzi, Sami Büyükakça, Yüksel Salman, Muhammed Bahattin Akşit, Mustafa Uysal, Mustafa Cılız, Ümmü Oğuz, Baki Topçu, Emre Görgülü, İbrahim Oktay, Tuncay Celen, Emre Uncuoğlu, Erol Kaplan, Ali Özkan, Adem Elmas, Ali Toprak, Mustafa Çetiner, Serkan Karataş, Abdullah Üner, Hilal Gazioğlu, Osman Hayri Doğan, Hakan Yetkin, Ali Ersin Polat, Hakan Yetkin

Kontenjan: Ali Rıza Büyükakça, Caner Sarıyıldırım

AK Parti Kaş Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Fırat Demirci, Murat Yılmaz, Talat Bölel, Muzaffer Gökçül, Hüseyin Sertçelik, Nurgün Erdoğan, Mehmet Koçyiğit, Ramazan Yıldırım, Mehmet Kesten, Muhammer Çetiner, Musa Gökçe, Salih Usta, Uğur Çıralı, Erol Karal, Havva Sertel, Mehmet Öksüz, Yasemin Esemen, Salih Erdoğan, Ali Tüzen, Jale Emine Ercan, Ali Ovalı, Musa Esen

AK Parti Kepez Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Bahattin Bayraktar, Ali Baki Sarıcalar, Hasan Cumhur Göncü, Murat Menzilcioğlu, Ercan Uğur, Esra Özkoç, Adem Çelik, Yusuf İşeri, Muhammet Emin İlhan, İbrahim Katrağ, Mekin Arslan Başak, Süleyman Acar, Cihan Ak, Ali Koç, Mehmet Köktaş, Şaban Kula, Sebahattin Dereli, Cengiz Avcı, Muhammet Çayır, Zafer Motor, Hayrullah  İşleyen, Erol Şimşek, Cevriye Seda Özekinci, Mehmet Çetinkaya, Saadettin Çelik, Ali İhsan Karataş 

Kontenjan: Servet Yıldız, Nebi Sezgin, Mehmet Tan, Eren Kurt ve Sabahattin Şentürk

AK Parti Kemer Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Bülent Güllü, Hüseyin Sek, Bayram Karamanlar, Timur Zabitoğlu, Kenan Kar, Kadriye Şimşek, Süleyman Aytemir, Bülent Bilici, Harun Cintay, Osman Sedat Güneş, Şerife Bilici, Kübra Urhan, Azize Fırtına

Kontenjan: İsmail Tunç, İsa Kayrak

AK Parti Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Özkan Avcıoğlu, Ramazan Şenoğlu, Gökhan Sert, Murat Sevinç, Serhat Çiftçi, Sayim Sarı, Cansu Güler Nalbantoğlu, Abdülhakim Göksu, Serhat Kamaç, Özgür Özbek, Ali Düdükçü, Kenan Gülmez, Berkay Emre Abay, Ramazan Ergin, Mehmet Cemre Özcan, Necmi Sevimli, Ayhan Avcu, Celal Kolak, Fikri Erenler, Yusuf Ceylan, Gürcan Ertuğrul, Hakan Anıl Aslandağ, Kamil Avcı, Murat Zehir, Koray Erdoğan, Halil Altonok, Berk Özen, Yunus Başaran 

Kontenjan: Orhan Mutlu, Kerim Takak, Cemal Altan

MHP Korkuteli Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Kemal Sancaktar, Hasan Katı, İsmet Senekçi, Aziz Kolan, Ogün Taş, Abdullah Özmen, Havva Nur Çivitçi, Fazlı Cibi, Mehmet Karakoyun, Hüseyin Sarıcalar, Muammer Taş, Zafer Ayanoğlu, Ömer Yılmaz, İbrahim Erten, Mehmet çelik, Mehmet Ali Gülten, Berna Kılcan, Sefer Kınık, Salih Ülker, Hamza Gedikoğlu, Emin Han Giliğ, Emin Veli Kısa 

Kontenjan: Mehmet Arıten, Alper Kaan Yurt, Celil Öz

AK Parti Kumluca Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Halil Karataş, Yücel Kaplan, Ahmet Karakuş, Kamile İrem Topaloğlu, Bayram Açıkyürek, Tarık Bilek, Selahattin Aydil, Celil Demiröz, Fevzi Duranal, Yılmaz Öncel, Türker Üras, Samet Atalay, Fazlı Duran, Ergül Sabur, Recep Çiftçi, Gökhan Hoyrazlı, Durmuş Deniz, Mustafa Demir, Hüseyin Günay, Feyzullah Mert İlkuçan, Kadir Bertan Demircan, Mutlu Çobaner

AK Parti Manavgat Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Süleyman Öz, Mücahit Tatar, Mehmet kara, Ziya Ersoy, Ünsal Çiviler, Derya Kaya, Şükrü Arslan, Mustafa Öner Özen, Özcan Yıldırım, Mehmet ali Uslu, Nagehan Barut, Sinan Tezcan, Demir Dukak, Geylani Yılmaz, Hasan yavuz, Mustafa Armağan, Salih Özmen, Hatice Güven, Mehmet Önal, İbrahim Can Turan, Sultan İnce Özer, Büşra Öz, Mehmet Acar, Nur Çılga Söylemez, Habibe Avcı, Halil İbrahim Kök, Nihat Işık, Ercan Şenol, Fatma Şirinel, Ahmet Demir, Ahmet Uzak

AK Parti Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Osman Ülker, Selçuk Senirli, Mustafa Çilingiroğlu, İbrahim Şendil, Neslihan Üstün Yüksel, Ejder Karagöz, Mahmut Kirman, Ali Rıza Alkan, Adem Toköz, Yavuzcan Bayatlı, Salman Baki, Cem Onay, Mehmet İnce, Mert Sındıraç, Hasan Demirkıran, Raşit Şevket, Büşra Demirtaş, Mustafa Çetin, Murat Alpsü, Kamer Özden

AK Parti Serik Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Levent Konur, Cüneyt Güzel, Nida Gökoğlu, Hüseyin Yılmaz, Hülya Aslan, Süleyman Ertürk, Erdem Aksu , Mustafa Alkan, Osman Güngör, İbrahim Şahin, Ali Karabay, Neriman Özdemir Yıldırım

Kontenjan: Zafer Korkmaz, Hüseyin Kantoz

İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI 

İYİ Parti Aksu Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Recep Bal, Ali Hayrat, Mustafa Nişancı, Hasan Torun, İsa Öztürk, Ahmet Çelen, Meliha Gökkurt, Muhammet Özdemir, Süleyman akan, Selahattin Yüksel, Leman Soyan, Göksan Ögen, Faruk Tunçdede, Ayfer Aygör, Sibel İstanbullu

Kontenjan: Abdurrahman Tütüşoğlu, Barış Ayan

İYİ Parti Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Abdullah Sönmez, Ali Kamburoğlu, Serdar Sönmez, Velittin Yenialp, Nazmi Yüksel, Ali Uğur, Garip Uçak, Ali Sönmez, Fatma Taşpınar, Necati Topal, Alper Kan, Mustafa Arınç, Muhterem şimşek, Mehmet karagöz, Ejdenr Bilgen, Hamza Sönmez, Musa Yaman, Celal zafer, Müzeyyen Gökçen Nazifoğlu Çatal, Hüseyin Sertgöz, Hüseyin Şenli, Uğur Uysal, Hilmi Parlayüksel, Veysel Şimşek, Fatma Bozkurt, Yakup Koca, Metehan sandal, Orman Kasmış, Saffet Tez, Nevzat Şen, Barış Şimşek, Emine Soykan, Kemal Sertgöz

Kontenjan: Cafer Uyar, Murat Can, Raşit Sadullahoğlu, Tevfik Hacıhamdioğlu

İYİ Parti Döşemealtı Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Süleyman Güçlü, Kazım Gedik, Mehmet Can, Hesna Şerife Kaşlıca Tekin, Raşit Küçükbaşkan, Murat torun, Mehmet torgaz, Eşref Döğer, Zafer Kavak, Kerim Çürük, Durhasan Yanar, Mehmet Ali Dolaşık, Halil Akdağ, Gökhan yalın, Abdülmuttalip Aykuş, Uğur Gözen, Aybüke Akkaya, Bahattin Demirdağ, Mustafa Taner Gürtürk, Meryem manav, Şerife Büyükokudan, Attila Con

Kontenjan: İbrahim Yavuz, Ramazan Aksoy, Ramazan Uyhan

İYİ Parti Kemer Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Abdullah Kılınç, Durmuş Can, Sera Şimşek, Mahir Kıvrak, Süleyman Gençdal, Ozan Can, Hüseyin Demirel, Mustafa Kemal Yarımbaş, Barış Demirtaş, Okan Konuk, Hüseyin Yılmaz, Erdem Özkan, Seçil Çeliker

Kontenjan: Özhan Erkal, Özal Tal

İYİ Parti Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Mehmet Süha Akkurt, Arif Karadağ, Mustafa Çolak, Mustafa Büyüksavcı, Menderes İbat, Yusuf Güney, Kemal Baygeldi, Haydar Musa Karateke, Ali İhsan Yücesoy, Fatma Ayyıldız, Zeynep Erva Vural, Muhammet Kar, Alparslan Karabulut, Zeliha Dikmen, Ali Ceylan, Meltem Demetoğlu, Ezel Amioğlu, Aysu Hazıroğlu, Süleyman Baylan, Abdullah Tufan, Hatice Funda Bülbül, Sabahattin Akbaş, Melike Aydın, Funda Kaya, Dürüye Kara, Perihan Er, Songül Akbaş, Sude Nur Akan

Kontenjan: Serpil Baldemir, Yaşar Yürüdü, Aziz Tetik  

İYİ Parti Serik Belediye Meclis Üyesi Adayları:

Adnan Parlak, Ünal Şaşmaz, Serkan Gizli, Şeyda Kara, Gökhan Gürler, Adnan Iltar, İlhan Avşar, Ali Cankara, Ahmet Önder, Mehmet Ali Eyvaz, Mahmut Erdem, Mustafa Eroğlu, Kemal Demir, Hatice Seyyar, Mehmet Özen, Murat Türkdağlı, Ömer Canbey Bozkurt, Abdurrahim Erdoğan, Nurcan Erdem, İbrahim Hakkı Topuz, Hasan Çalışkan, Şefik Kahya, Halil Bulut, Kadir Çelik, Aydırn Bozkurt, Mustafa Yılmaz, Mehmet Küçük, Tanju Kar

Kontenjan: Ahmet Kahya, Halime Ceren Hoda, Özkan Tırnaksız

DEMOKRAT PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Demokrat Parti Kumluca Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Hakkı Arıkan, Bekir Bircan, Mustafa Bars, Faik İlter, Feride Salur Güleç, Erkan Karamıklı, Санit Benli, Mustafa Uysal, Hasan Acar, Gökhan Evran, Mehmet Emre Uysal, Ünal Özbey, Serkan Acarbulut, Seda Gamze Zahmacıoglu, Arif Öztürk, Менмет Bayram, Özcan Soytürk, Sami Altıntaş, Zeynep Alpaslan, Ali Çetiner, Serkan Altıntaş , Reşit Girgin.

Kontenjan: Ahmet Kaya, Adem Dalgıç, Erol Durdaş.

Demokrat Parti Demre Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Kemal Babacan, Gülsüm Cengiz, Cengiz İkiz, Begüm Çetinkaya, Mehmet Sarıer, Nusret karatop, İbrahim karababa, Turgut Görgülü, Mustafa Kesten, Merve Kıtır, Hüseyin Avcı, Mehmet Beşkeçili, Anıl Durdemir.

Kontenjan: Bayram arıcı, Alim Atabey

MEMLEKET  PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Memleket Partisi Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Süleyman Sakin, Mustafa Karabulut, Arzu İnce, Ayhan Yanık, Canan Kara, Rahşan Umut Kara , Özlem Otuzaltı, Cavit Güç, Mehmet Ali Habip, Mehmet İnce, Engin Hatipoğlu, Ali Özmen, Selim Şahin, Aykut Özbey, Fatma Kaplan, Semiha Esen, Serdar Sarıağaç, Rıdvan Salih Güler, Serkan Salih Oğuz, Göksel Çalışkan, Yunus Arıcan, Yusuf Koz, Olcay Ay

Kontenjan: Soykan Bayraktar, Mustafa Mesci

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI 

Büyük Birlik Partisi Serik Belediye Meclis Üyesi Adayları: 

Hasan Yıldırım, Mehmet Şahin, Ercan erkan, Süleyman Dursun, Selda Güven, Ayşegül Kahya Çınar, Mehmet Mindiloğlu, İsmail Avcı, Mustafa Okur, Zübeyde Avşar, Havva Okudan Oğuz, Talat Mustafa Şimşek, İsa Küçükdemir, Mehmet Yaman, Akif Büyükbıçak, Murat Karaçan, Tunahan Dinçer, Abdurrahman Yılmaz, Mehmet Kurt, Hıdır Kıvrak, Ali Kaplan, Esat karaca, Burak Arıcan, Yusuf Yaman Arat, Bayram Demir, Sercan Kozan, Ümit Kurt, Servet Bebek

Kontenjan: İsmail Mecek, Mehmet Anıl, İsmail Korkmaz

Not: Detaylı listeler eklenmeye devam edecek...
 

Muhabir: VİLDAN ÖZKAN