Akdeniz Üniversitesi'nden bütün Türkiye’ye öncü olacak uygulama Akdeniz Üniversitesi'nden bütün Türkiye’ye öncü olacak uygulama

Türk Polis Teşkilatı'nın 179'uncu kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği ve 104 öğrencinin katıldığı 'Çocuk Gözüyle Polis' temalı resim yarışmasının ödül töreni, emniyet müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi. Törene Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik, müdür yardımcıları, polis, dereceye giren 1, 2, 3 ve 4'üncü sınıf öğrencileri ile aileleri katıldı. 

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Resim yarışmasında ilk 3'e giren 1'inci sınıf öğrencilerine skuter, 2'nci sınıf öğrencilerine paten takımı, 3'üncü sınıf öğrencilerine bisiklet, 4'üncü sınıf öğrencilerine ise tablet hediyeleri verildi. Yarışmada mansiyona layık görülen öğrencilere ise boya takımı hediye edildi.

"HER ŞEY GÖNÜLLERİNCE OLSUN"

Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik, "Buraya gelerek bizleri yalnız bırakmayan ve bizi en iyi şekilde resme döken öğrencileri tebrik ediyorum. Ailelerini de kutluyorum. Her şey gönüllerince olsun" dedi. Öğrencilere hediyelerini Emniyet Müdürü Orhan Çevik ve müdür yardımcıları takdim ederken, program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Kaynak: DHA