Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı faaliyetlerini sürdüren PTT A.Ş. ile Milli Savunma Bakanlığı arasında yapılan işbirliği çerçevesinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personeli ve ailelerine yurt içi kargo gönderimlerinde yüzde 30 indirim uygulanacak.

TSK MENSUPLARINA DESTEK SÜRÜYOR

PTT A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre, şirket, terörle mücadele ve Suriye harekat alanları gibi önemli noktalarda ateş hattında bulunan ve canları pahasına vatanın güvenliğini sağlayan kahraman TSK mensuplarına desteklerini sürdürüyor.

Krediler patlıyor! Yakın izlemeye alınan kredi miktarında yüzde 30'luk artış var Krediler patlıyor! Yakın izlemeye alınan kredi miktarında yüzde 30'luk artış var

KİMLİK GÖSTERİMİ ZORUNLU

Bu kapsamda, tüm TSK mensupları ve ailelerine, yurt içi varışlı kargo gönderimlerinde güncel tarife üzerinden yüzde 30 indirim uygulanmaya başlandı. Söz konusu indirimden TSK personeli ve aileleri, PTT iş yerlerinde çipli akıllı kurum kimlik kartları veya aile bireylerine ait kurum kimlik kartlarını ibraz etmeleri halinde indirimden faydalanabilecek. Kampanyayla Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki TSK personeliyle ailelerine moral ve motivasyon sağlanması hedefleniyor. 


 

Kaynak: HABER MERKEZİ