Sakarya’nın Sapanca ilçesindeki Soğucak Yaylası’nda ot toplamaya giden vatandaşlar bir kadın cesediyle karşılaştı. Ekiplerin yaptığı incelemeye göre cesedin 27 yaşındaki Betül Kurt'a ait olduğu tepsit edildi. 

SAKARYA'DA GENÇ KADIN CESEDİ BULUNDU

Soğucak Yaylası girişinde bulunan kulübenin yakında meydana gelen olayda, bitki toplamaya gelen bir vatandaş, yerde hareketsiz yatan kadını görünce durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler, kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemeler neticesinde 27 yaşındaki Betül Kurt olduğu tespit edilen kadının Serdivan ilçesinde ikamet ettiği öğrenildi.

Burdur'da 2 milyon 850 bin TL'lik market hırsızlığına tutuklama! Burdur'da 2 milyon 850 bin TL'lik market hırsızlığına tutuklama!

EKİPLER İNCELEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Kurt’un vücudunda herhangi bir kesici ve delici bir yara görülmediğini tespit eden ekipler, kadının cenazesini Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Ön Otopsi Merkezine kaldırdı. Hususa ilişkin inceleme başlatılırken kadının kesin ölüm sebebi yapılacak olan otopsi sonrasında netlik kazanacak. 

Kaynak: İHA