Şanlıurfa’da oynanacak olan Süper Kupa heyecanı tam gaz devam ediyor. Fenerbahçe’nin kupaya U19 takımıyla çıkacağını açıklamasına rağmen taraftarlar takımlarını yalnız bırakmadı. Bayram tatili nedeniyle otellerdeki yoğunluk, Süper Kupa maçıyla daha da arttı. Bölgedeki, otellerin doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı. Süper Kupa maçı bugün saat 21.30’da başlayacak.

OTELLERDEKİ YOĞUNLUK, SÜPER KUPA MAÇIYLA DAHA DA ARTTI

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında 11 Nisan Stadyumu'nda oynanacak olan Süper Kupa maçı bugün saat 21.30’da başlayacak. Fenerbahçe'nin U19 takımıyla sahaya çıkacağının açıklamasına rağmen Şanlıurfa sokakları, bu müsabakanın heyecanıyla dolup taştı. Şanlıurfa'ya uçak biletleri hızla tükenirken, otobüs firmalarında da yoğunluk yaşandı. Bayram tatili nedeniyle otellerdeki yoğunluk, Süper Kupa maçıyla daha da arttı. Bölgedeki 8 bin yatak kapasitesine rağmen, otellerin doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı

ŞANLIURFA’NIN GEZİLİP GÖRÜLMESİ GEREKEN BİR ŞEHİR

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tarihi ve kültürel değerleriyle ünlü şehri Şanlıurfa’ya gelen taraftarlar, özellikle Balıklıgöl Platosu ile tarihi çarşılar bölgesinde insan yoğunluğu oluşturdu. Balıklıgöl’ü gezerek balıklara yem atan taraftarlar, Şanlıurfa’nın gezilip görülmesi gereken bir şehir olduğunu belirtti. 


                 

Kaynak: İHA