Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ın yarıştığı başkanlık seçiminde oy verme işlemi saat 17:00 itibariyle sona erdi. Rekor bir katılımın gerçekleştiği seçimde oy sayımını önde tamamlayan Ali Koç Fenerbahçe camiasında güven tazeledi. 3’üncü başkanlık dönemine hazırlanan Ali Koç’u tebrik eden Aziz Yıldırım’ın rakibine sarıldı ve birlikte kameralara poz verdiler.

ALİ KOÇ GÜVEN TAZELEDİ

Tarihin en çok katılım gerçekleştirilen kongresine imza atan Fenerbahçe Spor Kulübü'nde oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi. Oy sayımından sonra yarışı büyük bir farkla önde götüren Ali Koç Fenerbahçe'nin başkanı oldu. Fenerbahçe'deki 3'ücü dönemine başlayacak Ali Koç tebrikleri kabul etmeye başladı. 

Ali Koç Antalya'ya Geldi

AZİZ YILDIRIM ALİ KOÇ’A SARILDI 

Fenerbahçe kongre üyeleri, Ali Koç'a "İnandık sana, güvendik sana, yüzümü kara çıkarma" tezahüratları yaptı. Bunun üzerine Ali Koç ve Aziz Yıldırım birlikte kürsüye çıkıp kongre üyelerini selamladı. Her iki adayda birbirini tebrik ettikten sonra birbirlerine sarıldılar ve ardından kamera önüne geçip birlikte poz verdiler.

‘İNŞALLAH BU SENE FENERBAHÇE'Yİ ŞAMPİYON YAPARLAR’

Başkanlık seçimi hakkında açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım: "Bugün Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre yaptık. Bütün delegelere teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. İnşallah Ali Koç ve arkadaşları bu sene Fenerbahçe'yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz” diye konuştu.


 

Kaynak: İHA