Hafta içi her gün Star TV ekranlarında program yapan Seda Sayan, yaptırdığı estetik işlemlerle sık sık adından söz ettiriyor. Daha önce defalarca kez bıçak altına yatan Sayan, son olarak daha genç görünmek için yüzüne sünnet derisinde elde edilen bir sıvı enjekte ettirdi.

"ÇOK GÜZEL OLACAK"

Yaptırdığı işlemleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Seda Sayan, bebeklerin sünnet derisinde bulunan fibroplast hücrelerini laboratuvar ortamında ayrılması ile elde edilen yöntemi denediğini söyledi. Cildinin ve boyun bölgesinin daha canlı görünmesi için işlem yaptırdığını söyleyen Sayan, "Çok güzel olacak" dedi. Sayan, işlemin yapılması için gereken sıvının da doğru yerden alınmasına dikkat çekti. Ünlü isim işlemi daha sonra ellerine de yaptıracağını belirtti.

2018 yılında Ellen DeGeneres’in programına konuk olan Sandra Bullock (55), gençlik sırrını açıklamıştı. Oscar ödüllü oyuncu, Koreli çocukların sünnet derisinden üretilen bir formülün (adrenalin hormonu) yüzüne enjekte edilmesi sayesinde genç göründüğünü itiraf etmişti. İddiaya göre, Hollywood’un bir başka ünlü ismi Cate Blanchett de bu yöntemi uygulayanlar arasında. Ancak yöntem başlı başına bir tartışma konusu. Çünkü sektörün sadece Kore’de sünnet olan çocuklar sayesinde dönmediği ve bu şekilde talebi karşılayamayacağı belirtiliyor.

Sandra Bullock’un gündeme getirdiği ‘Adrenochrom’ adı verilen ve oldukça maliyetli olan bu yöntemin, zengin ve ünlü kişiler arasında popüler olduğu belirtiliyor.

KAYIP MÜLTECİ ÇOCUKLAR

Bu da akıllara, ünlülerin güzelliği için ‘kurban edilen çocuklar’ olması ihtimalini getiriyor. Söz konusu formülün, kayıp mülteci çocukların tüm organlarından ve derilerinden üretildiği yönünde iddialar ortaya atılıyor.

PLESENTA YİYORLAR

Ünlü isimlerin genç kalmak için başvurdukları bir başka yöntem ise doğumdan hemen sonra vücut dışına atılan ‘plesenta’yı yemek. Yöntem ilk olarak Tom Cruise tarafından gündeme getirilmişti.

Oğuzhan Koç, Barış Manço’nun hayatının filme alınmasına tepki gösterdi Oğuzhan Koç, Barış Manço’nun hayatının filme alınmasına tepki gösterdi

Scientology tarikatına mensup Cruise, eski eşi Katie Holmes’ün plasentasını yediğini açıklamıştı. Victoria Beckham ise cildi için kuzu plasentalarından yapılan maskeler kullandığını söylemişti. Plesentada yüksek miktarda kollajen olduğu ve bunun da cilde iyi geldiği belirtiliyor.