Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun daveti ile Ankara’ya giden deneyimli siyasetçi Mustafa Şeker, CHP’den istifa ederek Gelecek Partisi’ne katıldı. Partisinin Elmalı Belediye Başkan Adayı olan Şeker, Gelecek Partisi’ne katılmaktan onur duyduğunu söyledi. Şeker,

“Siyasi bilgi ve birikimimi Gelecek Partisi’nin siyasi geleceği için kullanacağız. İlk hedefimiz Elmalı Belediyesi’ni kazanmak” dedi.

Şeker, rozet töreninden sonra Antalya dönüşünde, İl Başkanı Muhammet Acar ve yöneticilerle birlikte Elmalı’yı ziyaret etti.

CHP, Hatay kararını verdi CHP, Hatay kararını verdi

GELECEĞİ BİRLİKTE PLANLAYACAĞIZ

Elmalı’nın kadim bir ilçe olduğunu fakat hak ettiği hizmeti alamadığını söyleyen Başkan Adayı Şeker,

“Tarihi bir ilçe olan Elmalı’ya hep birlikte hak ettiği hizmeti vereceğiz. ‘Ben yaptım oldu’ siyaseti ile hareket etmeyeceğiz, geleceği birlikte planlayacağız” dedi. İlçenin çok sorunları ve eksiği olduğu belirten Şeker, göreve geldiği takdirde bu sorunların hepsini bitireceğini taahhüt etti.  Bazı projelerinden de bahseden şeker Karadeniz’deki Çaykur ve fiskobirlik örneğini verdi. “Elma üreticilerinin belediye çatısı altında kooperatifleşmesini sağlayacağız” diyen Şeker, “Bu model ile üreticilerin ürünlerini belediye aracılığı ile direkt tüketiciye ulaştıracağız. Üretici emeğinin karşılığını alacak” diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ