Netflix’te yayınlanan Türk yapımlara her geçen gün bir yenisi eklenirken yakında yayınlanacak olan bir devam filmi olan Sen Büyümeye Bak filmi de merakla bekleniyor. 

Sen Yaşamaya Bak filminin sevilmesi üzerine Sen Büyümeye Bak filminin de çekimlerine başlanmıştır. 

Çekimlerin tamamlanması üzerine fragmanı yayınlanan Sen Büyümeye Bak ne zaman seyirci karşısına çıkacak. İşte, detaylar…

Sen Buyumeye Bak 3

Sen Büyümeye Bak Ne Zaman?

Sen Büyümeye Bak Netflix filmleri arasında yer almaktadır ve büyük bir merakla beklenmektedir. Yönetmen koltuğunda Ketche adıyla anılan Hakan Kırvavaç oturmaktadır. Filmin senaryosu ise Haka Bonomo’ya aittir.

Komedi, dram ve romantik türündeki Sen Büyümeye Bak filmi büyük bir merakla bekleniyor ve Sen Yaşamaya Bak filmini izleyenlerin Sen Büyümeye Bak ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. 

Sen Büyümeye Bak 23 Mayıs 2024 tarihinde Netflix’te seyirci karşısına çıkacak.

Sen Büyümeye Bak ne zaman çıkacak sorusuna dair sorulara ilişkin diğer araştırılan konulara da değinelim…

Sen Buyumeye Bak 2

Sen Büyümeye Bak Oyuncuları

Sen Büyümeye Bak ne zaman yayınlanacak sorusu ile beraber kadroya eklenecek yeni oyuncular da araştırılıyor. İlk filmde Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nu seyirci ile buluşmuştu yeni filmde ise değişiklikler olduğu bilinmektedir. 

Peki, Sen Büyümeye Bak filmi kadrosuna kimler eklendi, Kaan Urgancıoğlu’nun yeni partneri kim olacak? Sen Büyümeye Bak oyuncu kadrosunu paylaştık…

Sen Büyümeye Bak oyuncu listesi aşağıdaki gibidir:

  • Kaan Urgancıoğlu
  • Melisa Aslı Pamuk
  • Mert Ege Ak
  • Ezgi Şenler
  • Çağdaş Onur Öztürk
  • Asaf Baydar
  • Milane Eren
  • Alper Baytekin
  • Perihan Savaş
  • Masal Aksel

Sen Büyümeye Bak filmi oyuncularına yakından bakalım…

Sen Buyumeye Bak 4

Kaan Urgancıoğlu (Fırat)

Kaan Urgancıoğlu, 9 Mayıs 1981'de İzmir’de doğmuş Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Baba tarafından Türk, anne tarafından ise Arnavut ve Suriye kökenlidir. Eğitimine İzmir Özel Türk Koleji ve Amerikan Kolejinde devam etmiş, ardından Marmara Üniversitesi'nde Finans Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Oyunculuk kariyerine 2002 yılında, tarihi çizgi roman Karaoğlan’ın uyarlaması olan bir dizide başrol oynayarak başlamıştır. En bilinen rolleri arasında ise “Leyla ile Mecnun” dizisindeki “Berkcan”, “Kara Sevda” dizisindeki “Emir Kozcuoğlu”,  “Aşk 101” dizisindeki “Kemal”  ve son olarak “Yargı” dizisindeki “Ilgaz Kaya” rolü yer almaktadır. Son olarak ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu 23 Mayıs tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan Sen Büyümeye Bak filminde başrol oynamış ve büyük beğeni toplamıştır.

Antalya Havalimanı’nda sıradışı anlar! Turistler meraklı gözlerle seyretti Antalya Havalimanı’nda sıradışı anlar! Turistler meraklı gözlerle seyretti

Sen Buyumeye Bak 6

Melisa Aslı Pamuk (Sezen)

Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda’da doğan, güzelliği ve yeteneği ile Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi kazanan bir oyuncudur. 2011 yılında Miss Turkey unvanını kazanarak televizyon dünyasına ilk adımı atan Melisa Aslı Pamuk, sadece bir model değil, aynı zamanda oyunculuk alanında da başarılar elde etmiştir.

“G.D.O. KaraKedi”, “Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit”, “Cem Karaca’nın Gözyaşları”, “Yer Gök Aşk”, “Kara Sevda” ve “Kurt Seyit ve Şura”gibi popüler dizilerdeki rolleriyle oyunculuk yeteneğini kanıtlamıştır. Son olarak, Melisa Aslı Pamuk Sen Büyümeye Bak isimli Netflix filminde yer almıştır.

Sen Buyumeye Bak 5

Sen Büyümeye Bak Konusu 

Sen Yaşamaya Bak adlı yapımın devam filmi olan Sen Büyümeye Bak filmi seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kaan Urgancıoğlu ve Melisa Aslı Pamuk gibi isimleri kadrosunda barındıran Sen Büyümeye Bak filminin hikayesi merak ediliyor.

İlk hikaye, Melisa karakterinin 5 aylık ömrünün kaldığını öğrenmesi üzerine küçük oğlunu emanet edecek birini araması ve karşısına Fırat karakterinin çıkmasını konu almıştır. İkinci hikayeye baktığımızda ise Melisa’nın ölümünü üzerinden 1 yıl geçmiştir. Bunun üzerine Fırat ve Melisa’nın oğlu Can başbaşa kalmıştır.

Sen Büyümeye Bak filminde başbaşa kalan Fırat ve Can’ın hayatına Sezen isimli bir mimar girer ve kendini Can’a sevdirmeye çalışır. Fakat bir Fırat’ın bir sorunu vardır ki o da Melisa gibi ölümcül bir hastalıkla uğraşmaktadır. Sonuç olarak Sen Büyümeye Bak konusu bu hikaye etrafında şekillenir.

Muhabir: Duygu Tekin