Devlet Tiyatroları (DT) Genel Müdürü Tamer Karadağlı geçtiğimiz günlerde yaptığı Antalya gezisi esnasında Haşim İşcan Kültür Merkezi’ni paylaşarak binanın bakımsızlığı eleştirmişti. "Rezalet! Hiçbir şey yapılmamış. Gerçekten utanç kaynağı, inanamıyorum. Bina savaştan çıkmış gibi korkunç durumda. Belediye bunları görmüyor mu?" ifadelerini kullanan Karadağlı, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni topa tuttu. Karadağlı'nın "rezalet" diye bahsettiği binanın işletmesi aslında belediyeye değil, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne ait olduğu ortaya çıktı.

"AKIL ALIR GİBİ DEĞİL"

Tamer Karadağlı'nın adres şaşırması bir de üzerine sert çıkışlar sergilemesi Şahan Gökbakar'ın da gündemine girdi. Tamer Karadağlı'yı fena tiye alan ünlü komedyen, oyuncuyu taklit ettiği videosunda "...Ben, devletin müdürüyüm. Bakar mısınız, görüyor musunuz? Resmen boyasız tahta. Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor ve resmen bunlar karşısında 'babababa' diyesim geliyor." ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz'a ulaşmanın ücreti belli oldu! Cem Yılmaz'a ulaşmanın ücreti belli oldu!

DAVA AÇACAĞINI DUYURDU

Onedio'daki habere göre; video ile ilgili açıklama yapan Karadağlı, kendisi ve temsil ettiği kurumu ile dalga geçen Gökbakar hakkında, devleti itibarsızlaştırdığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağını ve dava açacağını bildirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ