Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, ilçedeki Harun Şahin Kırbıyık Anaokulu'nu ziyaret etti. Minik öğrencilere eğitim seti armağan etti. Aynı zamanda okul idaresi ve öğretmenlerden verilen eğitimler hakkında bilgiler aldı.

ÜMMÜ ŞAHİN ÖĞRENCİLERLE VAKİT GEÇİRDİ

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte anaokulu öğrencilerini yalnız bırakmayan Ümmü Şahin, Aksu Belediyesi Harun Şahin Kırbıyık Anaokulu’na gerçekleştirdiği ziyarette miniklerle buluştu. Okul idaresi ve öğretmenlerle yapılan toplantıda, eğitimler ve öğrenciler hakkında detaylı bilgiler alan Şahin, daha sonra sınıfları tek tek ziyaret ederek, çocuklarla iç içe vakit geçirdi.

ÖĞRENCİLERE SÜPRİZ 

“Neşe İle Çınar” isimli eğitim setini çocuklara armağan eden Ümmü Şahin, bu kapsamlı setin, çocukların hem zihinsel hem de ruhsal gelişimine katkı sağlayacağını belirtti. Başkan Halil Şahin’in selamlarını da ileten Ümmü Şahin, öğrencilerin hediye karşısında gösterdiği coşkulu tepkilerden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Şahin,

“Okul öncesi eğitim, çocukların hem ruhsal hem de zihinsel gelişiminin en önemli olduğu dönemdir. Bu dönemde çocuklarımız sosyalleşir, öğrenme kabiliyetleri gelişir, her türlü yetenek ve gelişime açık olurlar" dedi.