Star TV’nin yeni dizisi Yandaki Oda, ilk tanıtım fragmanları ile yabancı dizi senaryolarına benzetildi. Yandaki Oda dizisi uyarlama mı, gerçek hikaye mi diye sorular sorulmaya başlandı.

Star TV’nin yeni ve merakla beklenen dizisi Yandaki oda fragmanı, deneyimli oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesi ile ekranlarda gösterildi. Fragmanı izleyen seyirciler ise dizinin uyarlama olup olmadığını merak etti. Yandaki Oda dizisi uyarlama mı sorusu ve detayları yazımızda!

Yandaki Oda Uyarlama Mi 4

Yandaki Oda Dizisi Uyarlama Mı?

Star TV’nin geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan fakat henüz yayına başlamayan dizisi Yandaki Oda, yabancı bir filmin senaryosuna benzetildi. Yandaki Oda dizisi Culpa Mia uyarlaması mı sorusu da böylelikle beraberinde geldi.

Fragmanın yayınlanmasının ardından Culpa Mia’daki sahnelerle benzerlik gösteren dizinin uyarlama olup olmadığı izleyicilerin merakını uyandırdı. Özellikle konusu itibariyle de bu benzerlik sosyal medyada gündem oldu.

Yandaki Oda Uyarlama Mi8

Yandaki Oda Dizisi Culpa Mia Uyarlaması Mı?

Yandaki oda dizisinin ilk iki fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Dizinin yayın tarihi hala bilinmiyor. Fakat fragmandan yola çıkarak dizinin uyarlama olduğu söylentisi sosyal medyada dolaştı.

Fragmanı izleyenler dizinin “Culpa Mia” dizisinden uyarlama olduğunu düşündü. Fakat bu konu hakkında yapım tarafından bir açıklama yapılmadı.

Culpa Mia Yandaki Oda dizisi benzerliği ile oldukça konuşuldu. Yapım tarafından, yandaki oda dizisi uyarlama olup olmadığına dair hala açıklama bekleniyor.

Yandaki Oda Uyarlama Mi 7

Yandaki Oda Dizisi Oyuncuları

Yandaki Oda dizisinin başrollerini ünlü oyuncular oluşturuyor. Fragmanın yayımlanması ile yetenekli ve güçlü kadronun detayları merak edildi.

Yandaki oda dizisi oyuncuları aşağıdaki gibidir:

 • Şevval Sam
 • Caner Cindoruk
 • Nazan Kesal
 • Onur Seyit Yaran
 • Derya Pınar Ak
 • Derya Karadaş
 • Bülent Polat
 • Nezaket Erden
 • Nazlı Çetin
 • Nilsu Yılmaz
 • Samet Kaan Kuyumcu
 • İrem Kübra Bakırtaş
 • Melek Baykal

Yandaki Oda Uyarlama Mi 3

Yandaki Oda Dizisi Konusu

Fragmanının yayınlandığı andan itibaren oyuncu kadrosu ve konusuyla da dikkatleri çeken Yandaki Oda, yeni bir evlilikle birlikte tüm hayatların değişmesini kendine konu ediniyor.

Yandaki oda konusu ve ana hikayesi ise kariyeri düşüşe geçen ünlü bir program sunucusunun bir iş insanı ile ani evliliği ile başlıyor. Beklenmedik evlilik, Şevval Sam’in canlandırdığı Sevgi Ersoy’un ailesinin de artık yeni evlerine taşınmasını beraberinde getiriyor.

Antalya’daki teleferik faciası! Eksiklere rağmen çalıştırılmış… Antalya’daki teleferik faciası! Eksiklere rağmen çalıştırılmış…

Aile bireylerinin her birinin hayatı tamamen değişirken, birbirleriyle yan odada yaşamak zorunda kalan üvey kardeşler ise bu durumdan en çok etkilenenler olacak.

Bu sıra dışı hikayenin nasıl ilerleyeceği ise şimdiden merak konusu…

Yandaki Oda Uyarlama Mi 5

Yandaki Oda Ne Zaman Başlıyor?

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yayımlanan Yandaki Oda dizisinin yayın tarihi henüz duyurulmadı. Ancak ilk iki fragmanı ile karşımıza çıkan dizinin yakın bir zamanda tarihinin duyurulması bekleniyor.

Yandaki Oda Uyarlama Mi 6

Yandaki Oda Nerede Çekiliyor?

Dizinin fragmanında bir yolculuğa çıkılması Yandaki Oda nerede çekiliyor sorularını doğurdu. Dizinin detayları hakkında net bir bilgiye hala ulaşılamıyor. Yapım tarafından gelecek günlerde bu soruların tek tek yanıtlanacağını düşünüyoruz.

Yandaki Oda Nerede Yayınlanacak?

Star TV’nin yeni dizileri arasına katılan Yandaki Oda, yine Star TV ekranlarında yerini alıyor. Tanıtım fragmanlarının yayınlandığı dizinin başlangıç tarihi henüz belli olmasa da her hafta Star TV’de izleyicisiyle buluşmayı hedefliyor

Muhabir: Duygu Tekin