Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep il teşkilatı Ak Parti’de olan Şehitkamil Belediyesini istiyor. Ak Partili Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 3 dönem kuralı uygulanırsa yeniden aday olmayacak. Cumhur ittifakı Gaziantep’te merkez Şehitkamil Belediye Başkan Adaylığında MHP’li ismi aday gösterebilir. Fakat diğer yandan Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, yerel seçim öncesinde ilçesinde yoğun bir saha çalışmasına imza atıyor.

FADILOĞLU 3 DÖNEM KURALINA TAKILIRSA AKK PARTİ’NİN ADAYI KİM OLUR?

Ak Parti Gençlik Kollarından gelen ve kısa sürede önemli başarılara imza atarak Şehitkamil İlçe Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Yılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken, mevcut belediye başkanı Rıdvan Fadıloğülu’nun 3 dönem kuralına takılması halinde teşkilat desteğiyle Belediye Başkan Vekili Murat Özgülerin’in Ak Parti Şehitkamil Belediye başkan Adayı olması siyasi kulislerde iddia ediliyor.

SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, tek düşüncesinin partisinin yerel seçimlerde de büyük bir başarıya imza atması yönünde olduğunu dile getirdi. Bu nedenle tüm teşkilat bileşenlerinin aralıksız bir şekilde Şehitkamil genelinde çalışmalarını artırarak sürdürdüğünü anlatan Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz şu ifadelere yer verdi:

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu Isparta’da konuştu HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu Isparta’da konuştu

“Tek isteğimiz var oda Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yerel seçimlerde önemli bir başarıya daha imza atmak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ile Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun başarılı çalışmalarını tüm vatandaşlarımız takdirle karşılıyor. 2024 yerel seçimlerinde Gaziantep genelinde Ak Parti ve Ak Parti projelerinin şehrimizi geleceğe taşıması yönünde çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz.”