Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu, Netflix’teki ‘Romantik Hırsız’ filminde partner olarak çok sevildi. İkili şimdi de yeni bir proje ile tekrar buluşuyor. Zamanın Kapıları adlı dizide rol alacak olan oyuncuların görselleri ve dizinin fragmanı çoktan yayınlandı bile!

Peki, Zamanın Kapıları dizi konusu ne? Hikayeye ve diziye dair detayları paylaştık!

Zamanın Kapilari Dizi Konusu

Zamanın Kapıları Dizi Konusu

Bein Medya bünyesinde yer alan TOD TV’nin yeni projesi, Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’in başrol olarak oynayacağı Zamanın Kapıları adlı dizi oldu. Fragmanı yayınlanan Zamanın Kapıları dizi konusu ise oldukça merak edildi.

Yasak Elma, Sadakatsiz ve Bizim Hikaye gibi başarılı ve ses getiren dizilerin yapımcılığını üstlenen Med Yapım, Zamanın Kapıları’nın da yapımcılığını yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Yunus Ozan Korkut oturuyor.

Zamanın Kapıları dizi konusu ise hayatı bilgisayarda geçen ve siber konularda oldukça iyi olan Sinan ile ülkenin en zengin iş insanlarından birinin kızı Nevra arasında temelleniyor. Sinan ve Nevra’nın tanışmasının ardından geçmişin gizemleri de bir bir ortaya dökülüyor.

İzleyicileri gerilim dolu bir maceraya sürükleyecek olan Zamanın Kapıları dizi konusu ise aslında aynı adlı bir kitaptan uyarlama. Kitaba daha yakından bakalım…

Zamanın Kapilari Dizi Konusu 2

Zamanın Kapıları Dizisi Uyarlama Mı?

Dizi, Ayşe Övür’ün Zamanın Kapıları İstanbul’un Öteki Yüzü adlı romanından uyarlandı. Senaryosunu ise kalemi başarılı yazarlardan olan Büşra Cebe yazdı.

Kitabın konusu ise aşağıdaki gibidir:

 • ‘’ Bizans İstanbul'undan günümüze gizemli bir roman... Yazılım dünyasının dahi ismi Sinan, gizemli bir kitabın yazarıdır. Sinan'ın herkesten sakladığı kapalı yaşamı, Nevra'yla tanışınca değişir. Ünlü bir politikacının kızı olan Nevra'nın da kendine ait sırları vardır. Arkadaşlıkları ilerledikçe açtıkları her kapının ardında beklenmedik, sarsıcı olaylarla karşılaşırlar. Yıllar önce işlenmiş cinayetlerin öznesi olduklarını anladıklarında ise artık tüm kimliklerinden sıyrılıp bambaşka insanlar olurlar.İş dünyasının yeni merkezi Maslak'taki plazalardan, Yedikule'ye, sur dibindeki bostanlara, yer altı efsanelerine uzanan bir İstanbul romanı.’’

Zamanın Kapilari Dizi Konusu 3

Zamanın Kapıları Dizi Oyuncuları

Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu gibi sevilen isimleri bir araya getiren yapımda bildiğimiz birçok isim yer alıyor. Birbirinden başarılı ve deneyimli oyuncularla birlikte, sektöre yeni atılan ve başarısını gün geçtikçe kanıtlayan yeni isimler de bulunuyor.

İşte, Zamanın Kapıları dizi oyuncuları şu şekildedir:

 • Bircan Sokullu
 • Esra Bilgiç
 • Cem Bender
 • Erkan Can
 • İbrahim Selim
 • Alper Saldıran
 • Selen Uçer
 • Elçin Afacan
 • Naz Çağla Irmak
 • Engin Yüksel
 • Enes Külahçı
 • Elçin Zehra İrem

Dizinin başrol oyuncularına göz atalım…

Zamanın Kapilari Dizi Konusu 6

Birkan Sokullu (Sinan)

6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Birkan Sokullu aslen Bosna göçmeni bir ailenin çocuğudur. Ortaokul ve lise yıllarını sporla geçiren Sokullu, bir süre basketbol oynamıştır.

Tekel Spor basketbol takımında oynayan ve maçlara çıkan Birkan Sokullu, üniversiteye başlamasının ardından basketbola ara vermiştir. Oyunculuğa olan ilgisini fark etmesinin ardından Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nde okumuştur.

2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Bunun ardından da dizilerde yer almaya başlamıştır. Son olarak ise Netflix’teki Romantik Hırsız’da başrol oynamıştır.

Birkan Sokullu’nun oynadığı dizilerden bazıları şu şekildedir:

 • Hayat Şarkısı
 • Masumlar Apartmanı
 • Yüzyıllık Mucize
 • Yaşamayanlar
 • Kurt Seyit ve Şura
 • Bir Aile Hikayesi
 • Ya İstiklal Ya Ölüm

Zamanın Kapilari Dizi Konusu 5

Esra Bilgiç (Nevra)

14 Ekim 1992 doğumlu olan Esra Bilgiç, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa ilgisi çok küçük yaşlarda başlayan Bilgiç, 8 yaşındayken Mamak Belediyesi’nin tiyatro kursuna başladı. Tiyatroyla birlikte eğitim hayatını da sürdürmeye devam etti.

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler alanında lisans öğrenimine 2011 yılında başladı. Henüz mezun olmadan önce, 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisiyle de ilk ekran projesini yapmıştır. Dört sezon boyunca Halime Hatun ile izleyicilerin karşısına geçmiştir.

Muratpaşa Antalya’nın ritmini belirleyecek Muratpaşa Antalya’nın ritmini belirleyecek

Royal Academy of Dramatic Art’ta oyunculuk ve ses eğitimine 2018 yılında başlamış ve altı aylık eğitimin sonunda Türkiye’ye geri dönmüştür. Popüler diziler arasında yer alan Ramo ve Kanunsuz Topraklar gibi dizilerde yer alarak adını geniş çapta duyurmuştur.

Zamanın Kapıları dizi konusu ve oyuncularını açıkladık. Şimdi de diziye nereden ulaşabileceğinizi anlatalım…

Zamanın Kapilari Dizi Konusu 7

Zamanın Kapıları Dizisi Hangi Kanalda?

Zamanın Kapıları dizi konusuyla dikkatleri çekerken merakla bekleyenler ise diziyi nereden izleyebileceklerini merak ediyor.

Bein Medya’nın yeni nesil içerik platformu olarak ortaya çıkan Zamanın Kapıları, TOD TV’de yayınlanacak. Üye olarak izleyebilirsiniz.

Zamanın Kapıları Ne Zaman Yayınlanacak?

Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu’nun tekrar partner olacağı dizi, şimdiden heyecanla bekleniyor. Hayranları ise ne zaman izleyebileceğini merak ediyor. MedYapım’ın açıkladığına göre dizi 2024 yılı içerisinde TOD TV’de ekranlara gelecek.

Zamanın Kapıları dizi konusu ve oyuncu kadrosunu açıkladık

Muhabir: Duygu Tekin