Kurban bayramı tatili nedeniyle KGM sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişler, 15 haziran cumartesi saat 00:00' dan başlayarak 24 haziran pazartesi günü saat 07:00' a kadar ücretsiz olacaktır.

TEKİRDAĞ-MURATLI İSTİKAMETİNE DİKKAT

Tekirdağ-Muratlı yolunun 24-27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.

ANKARA-KIRIKKALE İSTİKAMETİNDE ŞERİT DARALTMA UYGULAMASI VAR

Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamette şerit daraltması ve şerit aktarması yapılarak ulaşım 2'şer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

AYDINCIK-ANAMUR YOLUNDA PATLAMALI YOL YAPIM ÇALIŞMASI VAR

Aydıncık-Anamur yolunun 23-25.km.leri (Büyükeceli-Yanışlı Mevkiileri) arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KUMLUCA-KEMER-ANTALYA İSTİKAMETİNDE ULAŞIM İKİ YÖNLÜ SAĞLANIYOR

Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 25-26.km.leri arasında ulaşım iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

VEZİRKÖPRÜ-HAVZA YOLUNA DİKKAT

Vezirköprü-Havza yolunun 4-7 km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

ADIYAMAN-KAHTA İSTİKAMETİNDE BÖLÜNMÜŞ YOLUN BİR BÖLÜMÜNDEN ULAŞIM SAĞLANIYOR

Adıyaman-Kahta yolunun 11-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

HOPA-BORÇKA YOLUNDA ULAŞIM TEK YÖNDEN

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 25-36.km.leri arasında yapılmakta olan yol üstyapı yenileme çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

ALTINOLUK-EDREMİT YOLUNDA TEK ŞERİT TRAFİĞE KAPALI

Altınoluk-Edremit yolunun 18-19.km.leri arasında betonarme istinat duvarı yapım çalışmaları nedeniyle Edremit istikametinde tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

MUĞLA-DENİZLİ YOLUNDA HEYELAN TEHLİKESİ

Muğla-Denizli yolunun 10-11.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle Muğla istikametinde ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ