Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Aydın çevre yolunun Denizli istikameti Muğla ayrım kolu 8. kilometresinde üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle 15 Temmuz'a kadar yol araç trafiğine kapatılarak, ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanacak.

İSTANBUL-ANKARA İSTİKAMETİNDE ÇALIŞMA VAR

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Adapazarı-Karasu kavşakları Ankara-İstanbul istikametinde bakım ve onarım çalışması sebebiyle ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü devam ediyor.

ZONGULDAK-DEVREK-MENGEN İSTİKAMETİNE ULAŞIM İKİ YÖNLÜ İLERLİYOR 

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 9-10. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

ANKARA İSTİKAMETİNDE ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Anadolu Otoyolu'nun Bolu Doğu-Yeniçağa kavşakları 11-13. kilometreleri Ankara istikametinde üstyapı onarım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.

TARSUS-ADANA-GAZİANTEP İSTİKAMETİNDE ULAŞIM İKİ YÖNLÜ İLERLİYOR

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nun Bahçe-Nurdağı kavşakları 1-5. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları sebebiyle Adana yönünde ulaşıma Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü izin veriliyor.

FETHİYE-SÖĞÜT-SEYDİKEMER YOLUNDA ÇALIŞMA VAR

Fethiye-Söğüt-Seydikemer yolunun 6. kilometresinde Seydikemer Devlet Hastanesi Kavşağı yapım çalışması dolayısıyla ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

ORDU-ULUBEY-GÖLKÖY YOLUNDA HEYELAN ÖNLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 

Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 19. kilometresinde heyelan önleme çalışmaları nedeniyle Ordu istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

KÜTAHYA-ESKİŞEHİR YOLUNA DİKKAT! 

Kütahya-Eskişehir yolunun 31. kilometresindeki (Kütahya Porselen AŞ Fabrikası mevkisi) yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

ERZURUM-İSPİR YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI VAR! 

Erzurum ayrımı-İspir yolunun 28-29. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

ZONGULDAK-DEVREK-MENGEN'E DİKKAT! 

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 9-10. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ