Gazeteci Enver Aysever’in Youtube programına konuk olan bir zamanların ünlü Yeşilçam artisti, eski manken ve sunucu Tarık Tarcan, "Acun Ilıcalı nasıl televizyon sahibi oldu?" sorusunu yanıtladı. Acun Ilıcalı ile ilgili birçok söylenti olduğunu söyleyen Tarcan, Zarrab’ın eski eşi Ebru Gündeş’in, Ilıcalı’nın programlarının yıldızı olduğunu ifade ederek, “Bu parayı verenin Reza Zarrab olduğu söylenir” ifadelerini kullandı.

Kibariye, 25 yıllık eşi tarafından aldatıldığını kabul etti: "Her erkek yapar" Kibariye, 25 yıllık eşi tarafından aldatıldığını kabul etti: "Her erkek yapar"

"YANLIŞ ŞEYLER YAPIYOR"

Katıldığı Youtube kanalında Acun Ilıcalı hakkında konuşan Tarcan, "Show TV’ye geldi, Şansal abiye birileri göndermişti onu. Kim gönderdi bilmiyorum. Ona bir mikrofon verip maçlarda yayın yapmasını istemişlerdi. Çok hırslı bir çocuk, çok akıllı bir çocuktu ama hırsı ve aklıyla bir televizyon sahibi olması para biriktirerek buralara gelmesi çok mümkün değil. Türlü söylentiler vardır. Bu parayı verenin Reza Zarrab olduğu söylenir. Onun için Ebru Gündeş, oralarda her programın starıdır, diye anlatır İstanbul’daki arkadaşlarım. Çok çalışkan, hak etmiştir. Anormal hırslıdır. Yanlış şeyler yapsa da televizyon dünyasında önemli bir figür olarak karşımızda.." dedi.

"MAFYA GRUPLARI ÇIKAR"

Reza Zarrab’ın çok para dağıttığını ifade eden Tarcan, "Türkiye’de birilerine 20 milyon çerez parası onun için. Ona bu parayı ver diyenler olmuştur muhakkak ki, Reza Bey de vermiştir. Türkiye’de belli bir noktaya geldiğin zaman arkada seni korumaya alan mafya grupları çıkar. Senin bunlara bakman gerekiyor. Yoksa seni çok kolay yok ederler, çok kolay zarar verebilirler" diye konuştu.

"YATLARINI YEDİRMEZLER"

Cem Yılmaz'ı da açıklamalarına dahil eden Tarcan, "Senin garajında 8 araban varsa Cem Yılmaz gibi, helikopterin, traktörün, bilmem kaç milyon dolarlık yatların varsa bunu biraz sana yedirmezler. Sunuculuk yapısı hiç olmayan bir kardeşimiz. Konuşması, tarzı, ses tonuyla ama bir televizyonun sahibi. Kral istediğini yapıyor fakat bunlar çok göze batıyorlar" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ