Antalya’da CHP adayları Yörükleri ziyaret etti Antalya’da CHP adayları Yörükleri ziyaret etti

AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, ve beraberindekiler 31 Mart Seçimleri’nde aday gösterilmeyen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

“BAŞKAN ŞAHİN’E HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Yoğun katılım ile yapılan ziyarette AK Parti İl Başkanı Ali Çetin, hizmetlerinden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür etti. Çetin, “Bugüne kadar Halil Başkanımız hem belde, hem ilçe hem de belediye başkanlığı döneminde Aksu için çok emek sarf etti. Vatandaşlarla yakından ilgilendi, dertlerini çözdü. 22 yıl hizmet etmek kolay değil. 22 yıl ailesinden, işinden feragat etti kendisinden Allah razı olsun. 31 Mart önemli bir seçim olacak. Türkiye’nin her yerinde bayrak değişimi var, yeni arkadaşlarımıza yol verdiğimiz yerler oldu. Halil Başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Emekleri için kendisini takdir ediyoruz. Eşi Ümmü Hanım da gece gündüz çalıştı ona da teşekkür ediyoruz” dedi.

"ANTALYA’DA AK PARTİ BAYRAĞINI YUKARILARA TAŞIDI"

AK Parti Milletvekili Mustafa Köse de Başkan Şahin’e övgüler yağdırdı. Köse, “Halil Başkanımız bizim büyüğümüz, davamızın kurucularından biridir, Antalya’da AK Parti bayrağını yukarılara taşıdı. Teşkilattan gelip, belediye başkanlığı yapan örnek biri, Aksu’nun isim babalarından biridir. Makamlar gelip geçer ama önemli olan geride hoş bir seda bırakmak. Halil Başkan başarılı bir belediye başkanlığı yaptı. Aksu’nun çok sorunu vardı, ilçe ciddi hizmetler bekliyordu. Halil ağabey bizim önümüze düştü, bütün sorunları çözmek için çalıştı ve çoğu sorunu çözdük. Vatandaşların sorunlarını çözmek için bizi sürekli aradı, Ankara’da bitecek konuları bizlere aktardı. Adam gibi bir belediye başkanlığı yaptı. Biz kendisinden razıyız. Belediye başkanlığını nasıl bıraktığınız da önemlidir, Halil Başkan örnek bir davranışla belediyeyi devredecek. Ben bu partinin evladıyım diyerek, hayırlısı olsun diyor. Bizim seçim sürecinde de sonrasında da ona ihtiyacımız var. Birlikteliğimiz devam edecek” şeklinde konuştu. 

Aksu’ya yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu kaydeden Başkan Şahin ise misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: AKSU BELEDİYESİ BÜLTEN