Antalya'da CHP'li Konyaaltı Belediyesi hakkında şok iddia! "Cuma namazına giden işçilere tutanak" Antalya'da CHP'li Konyaaltı Belediyesi hakkında şok iddia! "Cuma namazına giden işçilere tutanak"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, AK Parti Osmaniye milletvekilli Seydi Gülsoy, İl Başkanı Adnan Bayram ve parti teşkilatı katıldı.

"MİLLETİMİZ BİZİ DEĞERLENDİRDİ"

"31 Mart’ta sandıkta milletimiz bize bir şeyler söyledi bunun üzerinde çalışmaya başladık" diyen Yusuf Ziya Yılmaz, "Osmaniye ittifak illerimizden biriydi Milliyetçi Hareket Partisi'yle iş birliği içerisinde girdiğimiz, bizim aday göstermediğimiz Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayını desteklediğimiz illerimizden birisiydi. Seçim sonucunda başarılı sonuçlar elde edildi. 31 Mart 2024 seçimlerinde bir sonuç ortaya çıktı değerli arkadaşlar bu sonuçta sandıkta milletimiz bize bir şeyler söyledi. Bizimle ilgili bir değerlendirme yaptı" ifadelerini kaydetti.

"BEKLEDİĞİMİZ SONUCU ALAMADIK"

Her sandığın her seçim sonucunun ifade ettiği bir anlamı olduğuna değinen Yılmaz, şunları kaydetti: "Bu söylem itibariyle biz milletimizin bizden ne istediğini, kurumlarımız, yetkili kurullarımız hem genel merkez yetkili kurullarımız, hem il teşkilatlarımız, sandık sonuçlarını değerlendiriyorlar. Beklediğimiz sonucu ülkemiz genelinde aldığımız söyleyemem. Daha iyisini almalıydık daha iyi sonuçlar elde etmeliydik." 

Kaynak: İHA