Antalya'da dün akşam Orman Bölge Müdürlüğü tarafından müdürlüğün yerleşkesinde iftar programı düzenlendi. İftara, Orman Bölge Müdürlüğü'nde çalışan personel ve aileleri katıldı.

"ALLAH BİRLİĞİMİZİ BOZMASIN"

İftar programında konuşan Bölge Müdürü Vedat Dikici de konuşma yaptı. Dikici "Değerli misafirlerimiz, hanımefendiler, beyefendiler, meslektaşlarım hepinizi saygıyla selamlıyorum. Bölge müdürlüğümüzün geleneksel hale gelen iftar yemeğine hoş geldiniz. Allah niyetinizi kabul etsin. Birliğimizi bozmasın. Bunun en güzel tarafı senede bir kere de olsa, beraber toplanıyoruz. İftar açıyoruz. Beraber dua ediyoruz. En azından beraber olmanın zevkini yaşıyoruz. Geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İftar programı, Dikici'nin konuşmasının ardından sahne alan orkestranın 'Ormancı' şarkısını söylemesiyle devam etti. Programda, Osmanlı zamanında ramazan şenliklerinde dağıtılan şerbet de dağıtıldı. Çocuklar için düzenlenen Hacivat - Karagöz gösterisinin ardından program sona erdi. 

Kepez'de elektrik kesintisi: 25 Nisan Perşembe günü kesinti uygulanacak mahallelerin tam listesi... Kepez'de elektrik kesintisi: 25 Nisan Perşembe günü kesinti uygulanacak mahallelerin tam listesi...

Kaynak: DHA