Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), üyeleri arasında ticari iş birliklerini güçlendirmek, iş ağlarını genişletmek ve yeni fırsatlar keşfetmek için "Speed Networking" adlı "Hızlı İş Birliği Tanışması" etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinliğe ANTGİAD üyeleri ve davetliler yoğun ilgi gösterdi.

"EN DEĞERLİ VARLIK İNSAN İLİŞKİSİDİR"

Düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını yapan ANTGİAD Başkanı Ercan Yavaş, “Bugün burada, yeni iş birliklerimize ilk kıvılcımı oluşturmak ve ANTGİAD ailemizin daha da güçlenmesi için bir araya geldik” dedi. Başkan Yavaş, ANTGİAD ailesi olarak üyelerin birbirini tanıması ve karşılıklı işbirlikleri geliştirmesi için bu tür etkinlikleri düzenlemekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.  Yavaş, “En değerli varlıklarımızdan birisi insan ilişkileridir. Ticaret için finansal sermaye ne kadar önemliyse, insan sermayesi de o kadar kıymetlidir” şeklinde konuştu. 

SPEED WORKING NEDİR?

Etkinlik, ANTGİAD’ın üyeleri arasında işbirliklerini teşvik etme ve iş dünyasındaki başarıyı destekleme misyonu doğrultusunda düzenlendi. ANTGİAD Speed Networking etkinliği, iş dünyasındaki güçlü ve etkili bağlantıların oluşturulmasına katkı sağlayacak. "Speed Networking"; aynı ya da farklı sektörlerden birçok profesyonel ve girişimcinin bir araya gelerek yeni iş potansiyellerinin oluşturulması için öncü olmaları, oluşturdukları kartvizit trafiğiyle iş ağlarını genişletebilmeleri esasına dayalı etkinlikler, organizasyonlar olarak tanımlanıyor.

Kaynak: İHA