Muratpaşa Belediyesi, Güzeloba Mahallesi'nde bulunan ünlü Lara Caddesi'nde asfalt yenileme çalışmaları başlattı. Bayram tatilinin ardından başlayan çalışmalar 24 saat içerisinde tamamlanarak caddenin daha konforlu ve güvenli hale getirilmesi hedefleniyor. Muratpaşa Belediyesi Lara Caddesi'nin yanısıra bazı yollarda da çalışmalarını devam ettiriyor. İşte trafiğe kapalı yolların listesi... 

1 BUÇUK TONA YAKIN SICAK ASFALT SERİLECEK 

Çalışmalar kapsamında Bayındırlık Caddesi ve PTT Caddesi kavşağında başlanan asfalt yenileme işleminde 6 bin 750 metrekarelik alan eski asfalttan arındırılıyor. Ardından 1 buçuk tona yakın sıcak asfalt serimi yapılarak caddenin ömrü uzatılacak ve ulaşım konforu artacak. Muratpaşa Belediyesi, Lara Caddesi'nde yürütülen asfalt yenileme çalışmalarının ardından kentin diğer cadde ve sokaklarında da benzer çalışmalar yapmayı planlıyor.

BU YOLLARDA DA ÇALIŞMA VAR 

Antalya Muratpaşa Belediyesi sosyal medya üzerinden bir duyuru yayınladı. Yayınladığı bu duyuruda 24 Haziran Pazartesi günü (bugün) başlayacak olan asfalt çalışmaları sonucu Lara Caddesi içerisinde yer alan bazı yolların 28 Haziran tarihine kadar kapalı olacağını açıkladı. Muratpaşa Belediyesi bu süre içerisinde sürücülerin mağduriyet yaşamaması için alternatif güzergahlara yönelmesini önemle vurguladı.  

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN ÖNEMLİ DUYURU 

Antalya Muratpaşa Belediyesi sosyal medya üzerinden çok önemli bir duyuru yayınladı. Bayram dönüşü binlerce vatandaşın kente geri dönmesi sonucu bir mağduriyet yaşamalarını önlemek için duyuru yapan Muratpaşa belediyesi 24 Haziran Pazartesi tarihinde (bugün) Lara Caddesi’nde yer alan bazı yolların asfalt çalışması nedeniyle trafiğe kapatılacağını açıkladı. 

Kemer Asfalt 2

28 HAZİRAN’A KADAR BU YOLLAR KAPALI OLACAK

Muratpaşa Belediyesi tarafından yapılan duyuruya göre; 28 Haziran Cuma tarihine kadar sürecek çalışmalar boyunca Bayındırlık Caddesi, Menekşe Caddesi, Güller Caddesi ve Yaşar Sobutay Bulvarı trafiğe kapalı olacak. Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne geçilmek duyuru yapan belediye cuma gününe kadar kapalı olacak bu yollar yerine vaatndaşların alternatif güzergahlar belirlemesini ve yollar açılana kadar bu güzergahları kullanmasını tavsiye etti.

Yeşi̇ldere Asfalt Çalişmasi (2) (1)

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN YAYINLADIĞI DUYURU 

Muratpaşa Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden yayınladığı duyuru, “Sevgili Komşularımız; Lara Caddemizin OFO Otel ile Sera Otel dönüşü arasını kapsayan bölümünde 24 Haziran Pazartesi gününden 28 Haziran Cuma gününe kadar asfalt yenileme çalışması yapılacağından komşularımızın her hangi bir aksaklık yaşamaması için işaret ve işaretçilere dikkat ederek Bayındırlık Caddesi, Menekşe Caddesi, Güller Caddesi ve Yaşar Sobutay Bulvarı alternatif güzergahını kullanmaları önemle rica olunur.”

Kaynak: BÜLTEN