Yaklaşan yerel seçimlerin öncesinde saha çalışmalarına hız veren siyasi partiler ve belediye başkan adayları ziyaretlerini sürdürüyor. Antalya’da saha çalışmalarında Konyaspor atkısı takan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü ile Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, Konyaspor atkısından dolayı Antalyaspor taraftarlarının tepkisine neden oldu.

"NEDEN ANTALYASPOR ATKISI DEĞİL?"

Antalyaspor’un sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü ile Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, saha çalışmalarında Konyaspor atkısı taktıkları için eleştiri yağmuruna tutuldu. Taraftarlar, “Bu şehirde yaşıyorsunuz ve belediyelere adaysınız. Neden Antalyaspor atkısı takmıyorsunuz?” şeklinde sitemlerini dile getirdi.

"ŞEHRİN TAKIMINI DESTEKLEYİN"

Antalya’da yaşayan herkesin şehrin takımını desteklemesi gerektiğini anlatan taraftarlar, seçim çalışmalarında bir kulübün atkısı takılacaksa o kulübün Antalyaspor olduğuna dikkat çekti. Antalyaspor’un ülkede ve uluslararası arenada başarılı olabilmesi için her kesim tarafından desteklenmesini isteyen taraftarlar durumun düzeltilmesini istedi.

CHP Muratpaşa Belediye meclis üyesi adaylarının tam listesi! 1. sıraya Önder Kurnaz, kontenjana Erdal Yayıcı... CHP Muratpaşa Belediye meclis üyesi adaylarının tam listesi! 1. sıraya Önder Kurnaz, kontenjana Erdal Yayıcı...

Muhabir: BÜLENT ÖNER