Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Denizli Şubesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen 'Ege Bölgesi İş Geliştirme ve İstişare Toplantısı', Karadayı'da gerçekleştirildi.

TOPLANTIYA ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Toplantıya önceki dönem Ekonomi Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekillerimiz Cahit Özkan ve Şahin Tin, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Hüseyin Memişoğlu, TÜRSAB Pamukkale Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu ve iş dünyasından diğer davetliler katıldı.

BÖLGESEL TİCARET KÜLTÜRÜ

Bölgesel İş Geliştirme ve İstişare Toplantıları'nın, bulunduğu bölgelerde ortak ticari kültürün oluşmasın vesile olacağını söyleyen Kacar şunları ifade etti:

Semt pazarları ile mahalle bakkalları zincir marketlerin indirim oyununu bozdu! Semt pazarları ile mahalle bakkalları zincir marketlerin indirim oyununu bozdu!

“ASKON tarafından aylık ekonomi değerlendirme toplantılarının haricinde Bölgesel İş Geliştirme ve İstişare Toplantıları'nın icra edilmesi, bulunduğumuz bölgelerde ortak ticari kültürün oluşmasın ve yarınlarının güçlü Türkiye’sinin inşasına vesile olacak projelerin ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. Ortak akılla icra edilen bu toplantılar sayesinde çok verimli çıktılar almaktayız. Bu çıktılardan biri de bölgesel ticaretin gelişimi üzerine olmaktadır. ASKON Antalya Şubesi olarak Antalya’mıza katkı sunacak her türlü çalışmanın içinde olmaya devam edeceğiz. Bölgesel ekonomik iş birlikleri ile Antalya ekonomimize katkı sunarak şehrimizin gelişmesinde öncü kurumlardan biri olmaya devam edeceğiz.”