Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Manavgat'ta yapımına başlanılan 762 kişilik yüksek öğrenim öğrenci yurdunda çalışmalar devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz, yurt inşaatında inceleme yaptı. AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, Gençlik ve Spor Manavgat İlçe Müdür Süleyman Karakaya'nın da aralarında bulunduğu yetkililer tarafından karşılanan bakan yardımcısı Prof. Dr. Ersöz, yetkililerden bilgi aldı. Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ersöz, öğrencilerin barınma sorununun çözülmesi için çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

MANAVGAT EĞİTİM KENTİ OLACAK

İncelemeler sırasında AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol ise Manavgat'ın eğitim kentinin olması için çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Erol,

Bu ilde 193 tane var... Bu ilde 193 tane var...

"Bakan Yardımcımız, yurt binalarının inşaatına yaptığı ziyarette çalışmaların bir an önce tamamlanması gerektiğinin önemine işaret etti. AK Parti olarak Manavgat'a verdiğimiz bütün sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Manavgat'ın turizm ve tarım kenti olmasının yanı sıra eğitim kenti olması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.