Geçtiğimiz sezonun Play-Off finalisti Bodrum Futbol Kulübü, Giresunspor'u 1-0'lık skorla mağlup ederek yeni sezona galibiyetle başladı. Teknik direktör İsmet Taşdemir, ligin geçen sezona kıyasla daha zorlu olacağını belirtti.

"Bu sene geçen seneden biraz daha farklı ve zor bir lig olacak. Yaklaşık 10 takımın Play-Off ve şampiyonluk için ciddi bir şekilde kıyasıya yarışacağını düşünüyorum. Geçtiğimiz hafta zorlu bir rakibe karşı oynadık. Amacımız 2'de 2 yapmak" dedi.

TAŞDEMİR'DEN ERZURUMSPOR DEĞERLENDİRMESİ

Erzurumspor hakkında yorumda bulunan Taşdemir,

"Erzurumspor geçen sene zorlu bir mücadeleyi kazandı. Aynı oyuncu grubuyla devam ediyor. Erzurumspor birbirini iyi tanıyan futbolculardan kurulu. İyi bir takıma karşı zorlu bir mücadeleye çıkacağız" şeklinde konuştu.

EREN ALBAYRAKTAN YENİ SEZON DEĞERLENDİRMESİ 

Bodrum FK'nın deneyimli oyuncularından Eren Albayrak, ilk hafta maçlarının her zaman zor geçtiğine dikkat çekti. Albayrak,

"Bu sene hedef takımız, çünkü geçen sene final oynayan takımız. Hedeflerimiz ilk etapta yapabildiğimizin en iyisini yapabilmek. İç sahada daha iyi mücadele ediyoruz, daha özverili oynuyoruz." dedi.

SAKATLIK VE CEZALILAR LİSTESİ 

Bodrum FK'da Kenan Özer ve Musah Mohammed'in sakatlıkları devam ederken, Süleyman Özdamar da geçtiğimiz sezon Play-Off finalinde aldığı kırmızı kart nedeniyle Erzurumspor FK maçında görev alamayacak.