Antalya Mevlevihanesi! Anadolu'nun ilk mevlevihanelerinden birinin Antalya'da olduğunu biliyor muydunuz? Antalya Mevlevihanesi! Anadolu'nun ilk mevlevihanelerinden birinin Antalya'da olduğunu biliyor muydunuz?

Muğla'nın Bodrum ilçesi, sosyal medya platformlarında 'MehmetTosunGonulluleri' adıyla bir araya gelen gençler, Antik Tiyatro'da yaklaşık 6 bin kişinin izlediği Lvbel C5 konseri organize etti.

ADAYLAR ŞARKILARA EŞLİK ETTİ

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın ile Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun'un onur konuğu olarak davet edildiği konserde, Tosun ve beraberindeki belediye meclis üyesi adayları şarkılara gençlerle eşlik etti. Antik Tiyatronun dolduğu konserde, 'BABA' adlı son albümü ile beğeni alan rapçi Burak Lvbel C5 izleyicilere coşkulu anlar yaşattı. Lvbel C5'in Bodrum Antik Tiyatro'daki konserine gençlerin yanı sıra her yaştan müzik ve özellikle de rap tutkunları akın etti.

"BU BİR BAŞLANGIÇ GENÇLER"

AK Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, konser alanına girişinde gençler tarafından tezahüratlarla karşılandı. Konser öncesinde Antik Tiyatroyu dolduran Bodrumlulara seslenen Mehmet Tosun, "Bu bir başlangıç gençler. 31 Mart'tan sonra biz göreve gelirsek, yaz kış Bodrum'umuzda bu konserler, bu etkinlikler devam edecek. Eğlence bitmeyecek" diye konuştu.

Kaynak: DHA