Aziz Yıldırım, Antalya'ya geliyor! Aziz Yıldırım, Antalya'ya geliyor!

Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Cadiz maçı öncesi açıklamalarda bulundu. İtalyan teknik adam yarın şampiyonluk için önemli olan Cadiz maçında milli yıldız Arda Güler’in ilk 11’de yer alacağını açıkladı. Real Madrid’in konuk edeceği Cadiz'i yenmesi halinde ve ezeli rakibi Barcelona’nın da Girona deplasmanında puan kaybı yaşaması durumunda eflatun-beyazlılar La Liga'nın bitimine 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan edecek. Böylece Real Madrid la Liga tarihinde 36'ıncı şampiyonluğunu kazanmış olacak. 

REAL SOCIEDAD MAÇINDA YILDIZLAŞTI  

Real Sociedad maçında gol atarak takımına 3 puan getiren milli yıldız Arda Güler, Carlo Ancelotti’nin takdirlerini kazanmış ve İtalyan hocanın gözüne girmişti. Sociedad maçınında yıldızlaşan Güler, 4 Mayıs Cumartesi günü (Yarın) günü oynayacak olan Cadiz maçında sahaya ilk 11 olarak çıkacak. 

Şampiyonluk Maçında Arda Ilk 11 ‘De Olacak

REAL MADRİD ŞAMPİYON OLMAYA ÇOK YAKIN 

Real Madrid’in konuk edeceği Cadiz'i yenmesi ve ezeli rakibi Barcelona’da Girona deplasmanında puan kaybı yaşaması halinde eflatun-beyazlılar La Liga'nın bitimine 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan edecek. Böylece Real Madrid la Liga tarihinde 36 şampiyonluğunu kazanmış olacak. Rakibi Barcelo ise La Liga'da 27 defa şampiyonluk sevinci yaşadı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ