Kanal 7’nin sevilen dizisi Rüzgarlı Tepe adlı yapım, genç ve yetenekli oyuncu profiliyle dikkatleri üzerine topluyor. Dizi karakterleri arasında “Zeynep” karakterini canlandıran oyuncu Cemre Arda kimdir sorusu ise dizinin takipçileri tarafından araştırılmaktadır.

Mimar Sinan Üniversitesi’ne bağlı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan Cemre Arda kaç yaşında? Nereli? gibi sorular da bu araştırmalara eşlik etmektedir. Güzel oyuncunun hayatı hakkında detaylı  bir araştırma yaptık! İşte ayrıntılar…

Cemre Arda Kimdir 5

Cemre Arda Kimdir?

Cemre Arda, Kanal 7’nin başarılı yapımı Rüzgarlı Tepe oyuncu kadrosunda yer alan ve Zeynep karakterini canlandıran başarılı bir oyuncudur. Kariyerinin başlangıç aşamasında olan güzel oyuncunun hayatı ise dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. Cemre Arda kimdir? İşte biyografisi:

Cemre Arda, 17 Nisan 2002 tarihinde Denizli’de doğmuştur. Babası pazarlama işiyle uğraşmakta ve annesi ise direksiyon eğitmenidir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan Arda, Endüstriyel Tasarım bölümünü kazanarak eğitimi için 2021 yılında İstanbul’a gelmiştir. Film yapımcısı olan Sevda Kaygısız tarafından keşfedilerek kariyerine oyunculuk perdesi eklenmiştir.

Daha sonraki dönemde Servet Aksoy’dan birebir oyunculuk eğitimi alan Cemre Arda, eğitimlerini ilerleterek oyunculuk kariyerinde karar kıldı. 2024 yılının başarılı yapımları arasında yer alan Kanal 7’nin Rüzgarlı Tepe adlı dizisinde Zeynep karakterini canlandırmak için oyuncu kadrosuna dahil oldu. Cemre Arda halen aynı dizide oynamaktadır.

Cemre Arda Nereli?

Cemre Arda kimdir sorusuyla birlikte oyuncu hakkında nereli olduğu, kaç yaşında olduğu, doğum tarihi gibi bilgiler de araştırılmaktadır. Bu kapsamda diğer merak edilenleri de sizler için yanıtladık. Cemre Arda nereli? İşte yanıtı:

 • Cemre Arda, oyunculuk kariyerine henüz yeni başladığından dolayı hakkında net bilgiler bulunmamaktadır.
 • Ancak mevcut kaynaklarda güzel oyuncunun Denizli doğumlu olduğu geçmektedir. Ailesi halen Denizli’de yaşamaktadır. Ancak ailesinin aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Cemre Arda Kimdir 10

Cemre Arda Kaç Yaşında?

Cemre Arda hakkında yapılan araştırmalar, daha çok doğum tarihi ve kaç yaşında olduğuna yöneliktir. Oyunculuk kariyerine yeni başlayan güzel oyuncunun henüz doğrulanmış biyografik bilgileri bulunmamaktadır. Bu nedenle Cemre Arda kaç yaşında sorusuna yönelik mevcut kaynaklardaki bilgileri derleyeceğiz.

Cemre Arda kimdir? Kaç yaşında? İşte yanıtı:

 • Oyuncu Cemre Arda, 17.04.2002 tarihinde Denizli’de doğmuştur. Henüz doğrulanmamış bu bilgi şayet doğruysa 2024 yılı itibariyle Cemre Arda 22 yaşındadır.
 • Cemre Arda doğum tarihi ve yaşı hakkındaki bilgiler net olmamakla birlikte mevcut kaynaklar derlenerek bu sayfaya aktarılmıştır.

Cemre Arda'nın Burcu Nedir?

Cemre Arda kimdir sorusuna yönelik oyuncunun özel bilgileri de araştırılmaktadır. Bu konuda ise en çok Cemre Arda burcu ne sorusu merak edilmektedir.

Cemre Arda, 17 Nisan tarihinde doğduğundan dolayı Koç burcudur. Ancak Rüzgar Tepe dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Cemre Arda’nın burcu ve doğum tarihiyle alakalı bilgiler doğrulanmamıştır.

Cemre Arda Kimdir 7

Cemre Arda Oynadığı Diziler

Cemre Arda, Mimar Sinan Üniversitesi’ne bağlı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için gelmiş olduğu İstanbul’da Sevda Kaygısız tarafından keşfedilerek film – dizi oyunculuğu kariyerine başlamıştır. Bu kapsamda birebir oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncu, Kanal 7’de Rüzgarlı Tepe adlı yapımda Zeynep karakterini canlandırmak üzere görev almıştır.

Cemre Arda oynadığı diziler şimdilik Rüzgar Tepe dizisiyle sınırlıdır. Ancak, oyunculuk kariyerine başarılı bir başlangıç yapan güzel oyuncunun önümüzdeki günlerde farklı birçok yapımda yer alması beklenmektedir. Cemre Arda kimdir sorusuna yönelik olarak oynadığı birçok diziyi ve filmi gelecekte görebileceğiz.

Rüzgarlı Tepe Zeynep kimdir sorusunu detaylı olarak aktarmaya devam edelim…

Cemre Arda Sevgilisi Var Mı?

Cemre Arda sevgilisi olup olmadığına yönelik medyada henüz bir bilgi yer almadı. Dizi sektörüne başarılı bir giriş yapan oyuncu, kariyerinin ilerleyen dönemlerinde medyada daha fazla yer alacaktır. Buna bağlı olarak sevgilisi olup olmadığı hakkında da net bilgiler bulunacaktır.

Cemre Arda evli mi sorusuna yönelik de bu kapsamda net bir yanıt veremiyoruz. Rüzgarlı Tepe’nin başarılı oyuncusu Cemre Arda Instagram paylaşımlarında da bu konuya yönelik herhangi bir bilgi yer almamıştır.

Cemre Arda Göz Rengi Ne? Boyu ve Kilosu Kaç?

Oyuncu Cemre Arda kimdir sorusuyla birlikte pek çok konu da araştırılmaktadır. Cemre Arda’nın göz rengi, boyu, kilosu gibi fiziksel özellikleri de merak ediliyor. İşte bu konuya dair güncel bilgiler…

Cemre Arda’nın göz rengi mavidir. Boyu ve kilosuna yönelik olarak doğrulanmış bir bilgi olmamakla birlikte boyunun 168 cm ve 51 kilo olduğu tahmin edilmektedir.

Cemre Arda Kimdir 6

Rüzgarlı Tepe Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Rüzgarlı Tepe, 2024 yılında Kanal 7’de yayınlanmaya başlayan, hafta içi her gün 21:30’da izleyicileriyle buluşan bir dizidir. Dizi, temelde zengin kız fakir oğlan hikayesi ekseninde kurgulanmaktadır. Ancak dizisinin detaylarında bu klişeden daha derin bir hikaye olduğu görülüyor.

Rüzgarlı Tepe dizisinin konusu, ailesini çocukluk döneminde kaybeden Halil (Gökberk Yıldırım) ve kasabadaki en zengin kızlardan birisi olan Zeynep (Cemre Arda) arasında başlayan zoraki bir aşk hikayesidir. Rüzgarlı Tepe Zeynep (Cemre Arda) kimdir sorusunu ise sizler için yanıtlamıştık.

Hafta içi her akşam 21:30’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Rüzgarlı Tepe oyuncuları ise şu şekildedir:

 • Gökberk Yıldırım
 • Cemre Arda
 • Zeynep Serpil Bozkurt
 • Ezgi Dalgıç
 • Enes Özdemir
 • Selma Kutluğ
 • Serdar Yusuf Şen
 • Dilek Aba
 • İlayda Sumak
 • Hilal Kuvvet
 • Adem Bal
 • Furkan Bozkurt
 • Tarık Tiryakioğlu
 • Ecem Yüceşakar
 • Arda Şanlı
 • Eda Demirel
 • Zeynep Dreyfi Zuhri

Cemre Arda Kimdir 12

Sıkça Sorulan Sorular

Cemre Arda kimdir sorusuna yönelik sıkça sorulan sorular şöyledir:

1- Rüzgarlı Tepe Zeynep kimdir?

Kanal 7’de hafta içi her gün 21:30’da yayınlanan Rüzgarlı Tepe dizisinin Zeynep karakteri, oyuncu Cemre Arda tarafından canlandırılmaktadır.

2- Cemre Arda nerede oyunculuk eğitimi aldı?

Cemre Arda, üniversite eğitimi için İstanbul’a geldiği dönemde Servet Aksoy’dan birebir oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra ise Craft Atölye’de oyunculuk eğitimlerine devam etmiştir.  

Muhabir: Duygu Tekin