Yaklaşan yerel seçimlere yönelik hazırlıkların aralıksız devam ettiği Cumhuriyet Halk Partisi’nde, belediye başkan aday adayı ve belediye meclis üyesi aday adaylığı başvuruları da heyecanlı bir şekilde sürüyor. CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı’nda yoğun bir şekilde süren başvuru sürecine Naz Wiessner’da dahil oldu.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin’e başvuru formunu teslim eden Naz Wiessner, 2024 yerel seçimlerinde mutlak başarı hedefiyle hareket edeceklerini dile getirdi. Muratpaşa Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adayı başvurusunu yapan Wiessner, aday gösterilmesi halinde Muratpaşa ilçesinde önemli çalışmalara imza atacağını ifade etti. Aynı zamanda CHP Deniz Mahallesi Temsilcisi de olan Naz Wiessner, 2024 yerel seçimlerinde Antalya’da Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerde başarı elde edeceklerine inandığını belirtti. Naz Wiessner’in aday adayı başvuru törenine çok sayıda partili yurttaş katıldı.

2024 YEREL SEÇİMLERİNDE İKTİDAR OLACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ise belediye meclis üyesi aday adayı isimlerin başvurularının sürdüğünü dile getirdi. 2024 yerel seçimlerinde başta Antalya Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe belediyelerini kazanmak için mücadele edeceklerini dile getiren Şahin açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak

“2024 yerel seçimlerinde başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçe belediyelerini kazanabilmek için mücadele edeceğiz. Sosyal belediyeciliğin en iyi uygulayan CHP’li isimlerin Antalya genelinde seçilmelerini sağlayacağız. Antalya’mız için daha güzel projelere imza atabilmek için halkımızla buluşacağız.”