CHP seçim bürosu karıştı! Yumruklar ve tehditler birbirleri ile yarıştı CHP seçim bürosu karıştı! Yumruklar ve tehditler birbirleri ile yarıştı

Antalya'da, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa ve Konyaaltı ilçe başkanlıklarında belediye meclis üyesi adaylıkları, bugün yapılan seçimle belirlenecek. Oy verme işleminin başladığı sandıklarda 92 aday adayı belediye meclis üyesi adayı olabilmek için yarışacak. 

ADAYLAR SANDIKTAN ÇIKACAK 

CHP Antalya Örgütü'nde bugün Muratpaşa ve Konyaaltı ilçe başkanlıklarına kayıtlı üyelerin oy kullanması için sandıklar kuruldu. Muratpaşa'ya kayıtlı üyeler Çağlayan Kapalı Spor Salonu'nda, Konyaaltı'na kayıtlı üyeler ise Sporland Spor Salonu'nda oy kullanmaya başladı.  Her iki ilçede eğilim yoklamasına katılmak için başvuran toplam 92 belediye meclis üyesi aday adayının sıra numaralarına göre parti üyeleri oy kullanacak. Muratpaşa'da 44, Konyaaltı'nda ise 46 aday adayı eğilim yoklmasına girmek için başvurdu.  Oy verme işleminin başladığı eğilim yoklamasında aday adaylarının seçim stantları renkli görüntülerin yaşanmasına neden oldu.

Muhabir: BÜLENT ÖNER