Hayat Park Kır Kahvesi'nde devam eden haftalık toplantının yeni konukları CHP Konyaaltı Belediye Başkan Aday Adayları oldu. 3 yıldır faaliyetlerini sürdüren Değişim Grubuna misafir olan aday adayları projelerini anlattı.

CHP Alanya adayı seçim ofisini besmele ile açtı CHP Alanya adayı seçim ofisini besmele ile açtı

150 KİŞİDEN OLUŞAN BİR GRUP

3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı Örgütü üyesi bir grup partili tarafından kurulan Değişim Grubu haftalık toplantılarını aralıksız bir şekilde sürdürdü. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Belediye Başkan Aday Adayı ile Meclis Üyesi Aday Adayları Değişim Grubuna misafir oluyor. Bu hafta düzenlenen toplantının konukları ise Konyaaltı Belediyesi Başkan Aday Adayları Av. Rıdvan Yıldız, Büşra Özdemir ve Konyaaltı Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Ateşoğlu oldu. Yaklaşık 200 kişi başkan aday adaylarının projelerine kulak verdi.

AYHAN ZOR; “ÖNEMLİ BİR GRUBUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı İlçe Başkanlığı Kongresinde aday olan Ayhan Zor, grubun 3 yıl önce kurulduğunu ve aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü anlattı. Zor açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“3 yıl önce arkadaşlarımızla bir araya gelerek kurduğumuz grubumuza bugüne kadar çok sayıda partili aday adayı ve aday arkadaşlarımız misafir oldu. Hayat Park içerisinde bulunan Kır Kahvesi'nde bir araya geliyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hafta bizlere misafir olan Konyaaltı Belediye Başkan Aday Adayı arkadaşlarımızı tek tek dinledik. Yaklaşan yerel seçimlerde adayımız kim olursa olsun onunla birlikte seçimi kazanmak ve partimizi büyütmek için elimizden gelen her şeyin daha fazlasının yapılacağının bilinmesini isteriz.”