CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz’e başvuru formunu teslim eden Onur Sakin, 2024 yerel seçimlerinde başarı sözü verdi. Genç aday adayı seçim çalışmalarında aktif bir şekilde sahada olacağını kaydetti.

BAŞVURULAR 5 ARALIK TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK

Başvuruların 5 Aralık 2023 tarihine kadar uzatıldığı Cumhuriyet Halk Partisi’nde sadece Konyaaltı ilçesinde değil tüm ilçelerde aday adaylığı için yoğun başvuruların sürdüğü ifade edildi. Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı İlçe Gençlik Kolları ile Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi'nde uzun süre görev yapan Onur Sakin, gençlerin 2024 yerel seçimlerinde önemli çalışmalara imza atacağını kaydetti.

PARTİMİZİN BAŞARISI İÇİN YOLA ÇIKTIK

Konyaaltı Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı başvurusunu tamamlayan Onur Sakin başvurusu ardından şu açıklamalara yer verdi:

Başkan adayı Nefi Kara Gazze’ye yardım kermesine katıldı Başkan adayı Nefi Kara Gazze’ye yardım kermesine katıldı
“Dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da partimizin başarısı için adımlar atacağız. Sadece Konyaaltı’nda değil Antalya’nın tamamında Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarısına imza atacağız. Gençlik kollarında görev yaptığım günden bu yana partimin başarısı için yoğun mücadele verdim, vermeye devam edeceğim.”