Bugüne kadar girdiğiniz bütün mülakatları unutun! Çobanlara mülakat şoku... Bugüne kadar girdiğiniz bütün mülakatları unutun! Çobanlara mülakat şoku...

Antalya’da 1 kişinin ölümü, 7 kişinin yaralanmasına neden olan teleferik kazasıyla ilgili ifade vermek üzere gittiği Antalya Adliyesi’nde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz için CHP’de seferberlik ilan edildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek bugün Antalya Döşemealtı Cezaevi önünde ‘Mesut Kocagöz için adalet’ vurgusuyla basın açıklaması gerçekleştirecek. 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI CEZAEVİ ÖNÜNDE AÇIKLAMA YAPACAK

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek, teleferik kazasıyla ilgili tutuklanan Mesut Kocagöz için Antalya’ya geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek, Antalya Döşemealtı Cezaevi’nde tutuklu bulunan Kepez Belediye Başkanı Kocagöz’ü ziyaret ettikten sonra saat 17.00’da cezaevi önünde basın açıklaması gerçekleştirecek. 

Mesut Kocagöz Bölge Adliye Mazbata Kalp Işareti

MESUT KOCAGÖZ İÇİN CEZAEVİ ÖNÜNDE KURULAN ÇADIR KALDIRILDI

Diğer yandan partililerin nöbet tuttuğu Döşemealtı L Tipi Cezaevi önündeki çadır, 3'üncü günün sonunda Antalya Valiliği'nin kararıyla kaldırıldı. Kararı tebliğ eden jandarma ekipleri ile görüşen partililer, çadır ve malzemelerini topladı. Partililerin nöbetinin adliye çevresinde süreceği öğrenildi.

KOCAGÖZ'ÜN TUTUKLULUĞUNA İTİRAZ

Öte taraftan CHP'li Kepez Belediye Başkanı ve ANET'in önceki yönetim kurulu başkanı olan Mesut Kocagöz'ün tutukluluğuna avukatları tarafından itiraz edildi. Antalya Adliyesi'ne giden avukatlar, Kocagöz'ün tutukluluğunun hukuksuz olduğunu, kaçma şüphesi olmadığı gerekçesiyle tutuksuz yargılanması gerektiğini, bu nedenle tahliye edilmesi için tutukluluğuna itiraz etti.

Kaynak: DHA