Muhittin Böcek: "Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz" Muhittin Böcek: "Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz"

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi için adaylığına kesin gözüyle bakılan fakat aday gösterilmeyen Davut Çetin, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla adeta düşman çatlattı. CHP genel merkezinin, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde mevcut başkan Ümit Uysal ile yola devam etme kararını açıklamasının ardından sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan aday adayı Davut Çetin, Uysal’ı tebrik ederek düşman çatlattı.  

‘YENİ MURATPAŞA’ SLOGANIYLA YOLA ÇIKMIŞTI

Başkanlığını yaptığı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimlerini kaybettikten sonra ne yapacağı merak konusu olan Davut Çetin, yerel seçimler için CHP’den Muratpaşa Belediyesi aday adaylığını açıklamıştı. Çetin, aday adaylığını kamuoyunla paylaştığı toplantı sonrası sosyal medya hesaplarından ‘Merhaba! Yeni Muratpaşa’ etiketiyle “Yeni bir yol, yeni bir heyecan. Yeni bir Muratpaşa için bugün yanımda olan arkadaşlarıma, partimizin her kademesinden yoldaşlarımıza, kadınlarımıza, gençlerimize, çocuklarımıza herkese teşekkür ediyorum” notunu paylaşmıştı.

HEM TEBRİK ETTİ HEM BİRLİKTELİK MESAJI VERDİ

CHP genel merkezi Muratpaşa Belediyesi konusunda kararını geçtiğimiz Cuma günü açıkladı. Partiden yapılan açıklamada, ilçe belediyesi için mevcut başkan Ümit Uysal ile yola devam edileceği bilgisi paylaşıldı. Bu gelişme üzerine sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Davut Çetin, Ümit Uysal’ı tebrik etti ve birliktelik mesajı verdi. Çetin’in paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Muratpaşa’mızda yeniden Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Ümit Uysal başkanı tebrik ediyorum. Şimdi hep birlikte Muratpaşa ve Antalya için çalışma zamanı.”

Muhabir: VELİ AKOĞLU