Antalya’daki teleferik kazası sonrası CHP’li Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocağöz’ün tutuklanmasıyla başlatılan cezaevi önündeki adalet nöbeti sürüyor. Adalet nöbetinin üçüncü gününde CHP Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Özkan Yılmaz, ‘Temiz siyaset için nöbete devam edeceğiz” dedi. 

Bugüne kadar girdiğiniz bütün mülakatları unutun! Çobanlara mülakat şoku... Bugüne kadar girdiğiniz bütün mülakatları unutun! Çobanlara mülakat şoku...

MESUT KOCAGÖZ İÇİN BAŞLATILAN ADALET NÖBETİ 3’ÜNCÜ GÜNÜNDE

CHP’de, Antalya’daki teleferik faciasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün için başlatılan adalet nöbeti 3’üncü gününde. Antalya Cezaevi önünde çadır kuran onlarca CHP’li Pazar gününden bu tarafa adalet nöbetini aralıksız devam ettiriyor. 

GECELERİ YAKILAN ATEŞLERLE KARANLIĞI AYDINLATIYORLAR

28 Kasım tarihinde ANET’teki görevinden istifa etmesine karşın tutuklanan Başkan Kocagöz’ün yatmakta olduğu Antalya Döşemealtı L Tipi Cezaevi önünde günlerdir nöbet tutan CHP Antalya Örgütü üyeleri yaktıkları ateşlerle gece karanlığını aydınlatıyor. Ara ara cezaevi önünden attıkları sloganlarla Mesut Kocagöz’e yalnız olmadığını duyurmaya çalışan partililer, “Temiz siyaset, beyaz adalet” şeklinde hep bir ağızdan ses yükseltiyor. 

TAHLİYE GERÇEKLEŞİNCEYE KADAR NÖBET SÜRECEK

Haksızlığa ve hukuksuzluğa boyun eğmeyeceklerini belirten CHP Gençlik Kolları Antalya İl Başkanı Özkan Yılmaz, Mesut Kocagöz’ün yalnız olmadığını dile getirdi. Yılmaz, “Artık susup oturmak yok. Ses çıkaracağız, hakkımıza sahip çıkacağız. Haksızlığa, hukuksuzluğa boyun eğmeyeceğiz. Çünkü haklıyız ve adalet istiyoruz. Mesut Başkanımız tahliye olana kadar da Adalet nöbetimizden vazgeçmeyeceğiz” açıklamasında bulundu. 
 

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP