31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, kendisine tebrik amaçlı çiçek göndermek isteyenlerden, çiçek yerine SMA hastası Kumsal Boyraz isimli bebeğe destek olmalarını istedi.

Ahbap Derneği'nin kurucusu Haluk Levent'ten benzersiz destek! Bakın kimin için saçlarını kazıttı? Ahbap Derneği'nin kurucusu Haluk Levent'ten benzersiz destek! Bakın kimin için saçlarını kazıttı?

"TEBRİK MESAJLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER"

SMA hastası Kumsal Boyraz'ın kampanyasına destek çağrısında bulunan Hülya Gümüş, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Kıymetli Bucaklı hemşehrilerim tebrik mesajlarınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Tebrik amaçlı çiçek göndermek isteyen hemşehrilerimden ricam SMA hastası Kumsal Boyraz bebeğimize destek olmaları. Bağışlarınız için şimdiden teşekkür ederim" dedi. 

BAŞKAN GÜMÜŞ'TEN KAMPANYAYA DESTEK ÇAĞRISI

5 aylıkken Spinal Müsküler Atrofi olarak adlandırılan SMA hastalığı teşhisi konulan Kumsal Boyraz için valilik onaylı bağış kampanyası yürütülüyor. Minik Kumsalı'ın kampanyası yüzde 21'lik orana ulaşıldı. Minik kumsalın tedavisi için destek çağrısında bulunan Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, "Çiçek göndermek isteyen hemşehrilerimden ricam SMA hastası Kumsal Boyraz bebeğimize destek olmaları. Bağışlarınız için şimdiden teşekkür ederim" dedi. 

Kaynak: DHA