Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve BAYKAR’ın Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Kurban Bayramı tatili için geldiği Muğla'nın Marmaris ilçesi Karacasöğüt Mahallesi'nde bulunan Cumhurbaşkanlığı'na ait Okluk Konukevi'nde bayram namazını kıldı. Bayram namazı çıkışı protokol ve partililerle bir araya gelen Erdoğan, partililer ve protokolle bayramlaşarak bir süre sohbet etti. 

‘DARGINLAR KÜSKÜNLER BARIŞMALI’

Muğla Valisi İdris Akbıyık, AK Parti Muğla milletvekilleri ve Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü'nün de katıldığı bayram namazında kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yakınlarımızı ziyaret etmeliyiz, dargınlar, küskünler barışmalı, hep birlik olmalıyız. Milletçe birlik beraberliğimize güç katmalıyız. Tüm şehitlerimizin, peygamberlerimizin, tüm şühedanın ruhları, tüm geçmişlerimizin ruhları şad olsun" diyerek tüm Müslüman aleminin bayramını tebrik ettiğini iletti. 

İLÇE HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNULDU 

Bayram namazı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü ile bir araya geldi. Başkan Ünlü, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bayramlaşmasının ardından Marmaris için isteklerini dile getirerek, ikili ilçe hakkında istişarelerde bulundu. 


                               
 

Kaynak: İHA