Geçtiğimiz haftalarda aldığı tartışmalı kararla İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye geçen Aykut Kaya yaptığı ziyaretlerle dikkat çekti. 

İLK ZİYARET CHP’Lİ BELEDİYELERE

İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye geçen Antalya Milletvekili Aykut Kaya yeni partisiyle ilgili ilk ziyaretlerini ilçe belediyelerine gerçekleştirdi. Aykut Kaya, CHP Grup Başkanvekili Murat Emir, CHP Antalya milletvekilleri Cavit Arı, Aliye Coşar, Mustafa Erdem ve CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ile birlikte Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Konyaaltı Belediye BaşkanıCem Kotan’ı makamlarında ziyaret etti. Kaya, ziyaretlerle ilgili olarak “Kıymetli başkanlarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, ilçelerimizde sürdürdükleri başarılı çalışmaları takdirle izliyor, kendilerini her daim destekliyoruz” açıklamasında bulundu. 

MESUT KOCAGÖZ’E ZİYARET

CHP’li Aykut Kaya, ilçe belediyeleri ziyaretleri sonrasında Antalya’daki teleferik kazası sonrası tutuklanarak cezaevine gönderilen CHP’li Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü de ziyaret etti. Kaya’ya, Kocagöz ziyaretinde CHP Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP Antalya milletvekilleri Sururi Çorabatır, Cavit Arı, Mustafa Erdem, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot, Döşemealtı Belediye Başkanı Menderes Dal eşlik etti. 

Antalya’da CHP’nin patronu resti çekti! “CHP’li yöneticiler belediyelerde görev alamaz” Antalya’da CHP’nin patronu resti çekti! “CHP’li yöneticiler belediyelerde görev alamaz”

Antalya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleşitirilen Mesut Kocagöz ziyareti sonrası Kaya, “Hukuksuz bir kararla tutuklu bulunan Kepez Belediye Başkanımız Mesut Kocagöz'ün ilk duruşmada özgürlüğüne ve çok sevdiği Kepez'e hizmet edeceği günlere çok yakında kavuşacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu. 


 

Muhabir: VELİ AKOĞLU