Muğla Fethiye’de dünya evine giren çift milli maçı düğünlerinde bile kaçırmadı. Mehmet Ali ve Eda çifti düğün tarihlerinin milli maç heyecanına denk gelmesi nedeniyle düğün salonunda dev bir ekran kurdurup hem oynadılar, hem maç izlediler. Maç sonu Türkiye’nin Hollanda’ya yenilmesi sonucu buruk bir sevinç yaşadılar. 

HEM EVLENDİLER HEM MAÇI İZLEDİLER

Ülke genelinde olduğu gibi Fethiye’de de Türkiye ile Hollanda arasındaki EURO 2024 maçı heyecanı yaşanırken, hayatlarını birleştiren Eda Gencel ve Mehmet Ali Kaya çifti de kendileri ve davetlileri bu heyecandan geri bırakmadılar. Bir okulun bahçesinde düzenlenen düğün alanına dev ekran kurduran çiftler, hem oynadılar, hem de dev ekranda maçı takip ettiler. Takı töreni arasında milli takım için yazılmış marşlar ve şarkılar çalındığı düğünde, damat Mehmet Ali Kaya, ekrandan gözünü uzun süre alamayınca çevresindekiler tarafından uyarıldı.

BURUK BİR SEVİNÇ YAŞADILAR 

Hem eğlence hem de milli maçın heyecanını doyasıya yaşayan davetliler, bu sıra dışı düğünde İbrahim Yalçın ve orkestrasının çaldığı müzikler ile unutulmaz anlar yaşadı. Spor ve eğlenceyi bir araya getiren düğünde damat ve gelin Türkiye, Hollanda’ya mağlup olması nedeniyle buruk bir sevinç yaşadı. 


                                     
 

Kaynak: İHA