TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi 13. Dönem genel kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda mevcut başkan Funda Yörük güven tazeleyerek yeniden başkan oldu. Genel kurulda konuşan Yörük, Cumhuriyet değerlerine dikkat çekti.

CUMHURİYET DEĞERLERİNE DİKKAT ÇEKTİ

TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şube Başkanı Funda Yörük konuşmasında “Cumhuriyetimizin 100. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda; doğruluk, dürüstlük ve adalet için mücadelelerimiz, daha çok çalışarak hep birlikte daha güçlü olacaktır” dedi. Yörük, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Bu yolda yorulmadan; onurla, gururla, zamanla yarışarak yürüyeceğiz.  Bir kadın olarak cumhuriyetin bizlere verdiği tüm değerler için savaş vermiş başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına sonsuz saygı ve şükranlarımı sunuyorum.”

ZORLU DÖNEMDE SİZLERLE YÜRÜYORUM

Antalya'da ormancılar 2024'ün yol haritasını çizdi Antalya'da ormancılar 2024'ün yol haritasını çizdi

“Öncelikle birlikte yol almaktan keyif duyduğum bir birinden kıymetli 12. Dönem yönetim kurulu arkadaşlarıma, önceki dönem oda başkanlarıma, meslek büyüklerime, bizleri hiç yalnız bırakmayan genç Şehir Plancılarına, üniversite hocalarıma, her zaman koşup yetişen öğrencilerimize, tüm meslektaşlarıma ve en çok da Şube Sekreter yardımcımız meslektaşımıza geçmişten günümüze odamıza katkılarından ve bizlere sağladıkları desteklerden dolayı TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi 12. dönem yönetim kurulu adına teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki bu zorlu dönemde sizlerle yürüyorum bu yolları” diye konuşan TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şube Başkanı Funda Yörük açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Ayrıca destek olmak için yanımızda olduğunu bildiren tüm TMMOB meslek odası Başkanlarıma ve sivil toplum örgütü üyelerine de çok teşekkür ediyorum. Yaşasın Cumhuriyet. Yaşasın Atatürk. Yapılan seçimde tam liste olarak meslektaşlarımız yönetim kurulumuza devam etmemiz yönünde karar vermiştir.”

YÖNETİM KURULUNA GİREN İSİMLER

TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi 13. Dönem genel kurulunda yönetim kuruluna şu isimler girdi:

* BURKAN GÜNAYDIN

* HAKAN BİLGİ

* AYŞE ÖZLEM GÜÇLÜ

* ERSİN AKSOY

* GÜRDAL YILMAZ

* İBRAHİM KILIÇ

* AHMET NECATİ KUZ

* BAHAR KİRŞAN KAYA

* ELİF BÜŞRA UYGUN

* HATİCE SUCU

* İLKEM GÜMÜŞTEKİN

* BARIŞ GÜR

* KÜBRA GÖRGÜLÜ

Editör: Aykut Yılmaz