Antalya Konyaaltı'nda Gürsu Mahallesi Muhtarı Özlem Saday, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde muhtarlığı koltuğunu bir Emine Naz'a devretti. Deprem'de hayatını kaybeden çocuklar için de siyah kurdeleyle anma töreni düzenlendi.

Döşemealtı elektrik kesintisi: 31 Mayıs Cuma günü kesinti uygulanacak mahallelerin tam listesi... Döşemealtı elektrik kesintisi: 31 Mayıs Cuma günü kesinti uygulanacak mahallelerin tam listesi...

EMİNE NAZ  23 NİSAN’DA GÜRSU MUHTARI OLDU

Konyaaltı Gürsu Mahalle Muhtarı Özlem Saday 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104. yılı dolayısıyla her yıl mahalle okulu olan Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu 3'üncü sınıf öğrencilerindenEmine Naz'ı makamında ağırladı. Muhtar Saday koltuğunu Emine Naz isimli öğrenciye devretti. 

GÜRSU'DA DERPEMİN ACILARI UNUTULMADI

Gürsu Mahalle Muhtarlığı bahçesinde coşkuyla müzikler ve marşları eşliğinde kutlanan bayramda depremde hayatını kaybeden çocuklar da unutulmadı. Yüzlerce kaybedilen çocuklar adına siyah kurdele takarak anma töreni yaptılar. Depremde ailesinden pek çok kişiyi kaybeden Muhtar Saday duygulu anlar yaşadı. Gürsu Muhtarlığı'nda hem depremin acılarını unutamamanın verdiği duygusallık, hem bayramın coşkusu ve çocukların cıvıl cıvıl neşesi birbirine karıştı.


 

Muhabir: YEŞİM ERTAN